Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Warzywny

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oryginał? https://www.olx.pl/oferta/stary-zegarek-poljot-de-luxe-prl-kolekcjonerski-vintage-CID767-IDJudWO.html
 2. Boże, super że chcecie mi pomóc, bo bym się nadział sttasznie. A taki?https://www.olx.pl/oferta/stary-zegarek-poljot-de-luxe-prl-kolekcjonerski-vintage-CID767-IDJudWO.html
 3. https://www.olx.pl/oferta/poljot-de-luxe-czarna-tarcza-CID87-IDIfrLC.html Warto?
 4. Mógłbyś podlinkować dokładny model? Mido
 5. Warzywny

  Znalezisko

  Super, dzięki za pomoc. 😉
 6. Warzywny

  Znalezisko

  Mógłbyś poratować linkiem, bo szukam i nic nie mogę znaleźć 😉
 7. Warzywny

  Znalezisko

  Wydaje mi się że tutaj może narodzić się problem. Przetarłem delikatnie wacikiem zamoczonym w wodzie i brud schodzi, ale no z napisem 😃. Spróbuję delikatnie wyczyścić. Miejmy nadzieję że się uda. Mam pytanie odnoście sprężyny. Wiecie może gdzie mogę dostać sprężynę 10mm/0.35?
 8. Warzywny

  Znalezisko

  Skrzynka jest, ale po niej widać że należy do tych tańszych. Byłem w dużym szoku znajdując coś takiego na strychu starej obory. Mam zamiar go oczyścić. Mam pytanie z czego może być zrobiona tarcza, porcelana to raczej nie jest. Mógłbym was jeszcze podprosic o linki do wątków z zasadą działania takich zegarów?
 9. Warzywny

  Znalezisko

  Dzień dobry, Na wstępie mówię że jestem kompletna noga z zegarmistrzostwa. Znalazłem taki zegar na strychu leżał lekką ręką koło 40 lat i na oko widzę że pękła sprężyna. Strasznie mnie ciekawi z którego roku może być. Z tego co rozumiem trzeba szukać sygnatury na tylnej części. Nic takiego nie znalazłem. Rozumiem że może być to z tych tańszych i na 90% tak jest. Ale poprosiłbym o identyfikację.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.