Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bordakm

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. NA niemieckim forum wyczytałem , że po 45 tez jeszcze dostarczali koperty dla RUHLi
 2. Nie wiem czy to składak. Nie znam historii tego zegarka. Kupiony w necie. Na chrono24 znalazłem taki
 3. Dziękuję bardzo za szybkie i dokładne informacje. O logu UMF RUHLA z lat 52 -67 wyczytałem. Męczyła mnie ta sygnatura Czy po oznaczeniu mechanizmu można doprecyzować rok produkcji?
 4. UMF RUHLA 15 RUBIS ANTIMAGNETIC. Werk jak wyczytałem UMF Prazisa/UMF M2/UMF 29-80. na deklu: WALZGOLD-DOUBLE 20 MIKRON WASSERGESCHUTZT EDELSTAHLBODEN. Mechanizm sygnowany: 569L. Pytanie 1: z którego roku może być zegarek? Pytanie 2: co oznacza znak na środku dekla R kotwica? W ?
 5. przepraszam za powtórzenia ale coś się zwiesiło
 6. A jaki mechanizm w środku? Czy koperta jest sygnowana AU?
 7. W tym moim jest od góry napis: Atlantic 21 RUBIS INCABLOC ANTYMAGNETIC WATERPROOF W tym od Atlantic watch Polska: Atlantic 17 RUBIS INCABLOC ANTYMAGNETIC Jaki mechanizm powinien znajdować się w środku?
 8. Witam wszystkich. W ramach transakcji wiązanej trafił do mnie taki Atlantic. Przejrzałem Nietypowe Atlantici od str 1 do 91 i nie znalazłem takiego zegarka. czy ktoś wie co to za model. Na fb Atlantic Watch Polska stwierdzili, że to nieznana linia..... c. d. Z Atlanic Watch Polska przysłali też kilka zdjęć oraz informację, że koperty były złocone
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.