Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Graz09

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ok. W takim razie dzięki za komentarz i zdjęcie - ładny Citek, piesek też!
 2. Dlaczego wątpisz? :) Zakochałem się w nich - tylko muszę jeszcze wybrać konkretny model i na urodziny sobie go sprawię :D A możesz jeszcze powiedzieć ile w przybliżeniu kosztuje taki serwis? (pewnie nie dużo, ale zapytam)
 3. Ja chcę tylko poznać opinie użytkowników tych zegarków. Wiem, że oba są super, ale nie bardzo mnie stać żeby kupić dwa :D A tak z innej beczki... Jakbym wybrał NY0084 to pewnie trzeba go serwisować co jakiś czas. Czy mógłby ktoś się wypowiedzieć w tej kwestii? Co ile i za ile? :) Jestem zielony w tych sprawach :/
 4. Witam. Zastanawiam się nad dwoma modelami Citizena: BN0150 (EcoDrive) NY0084 (automat) Chciałbym się dowiedzieć który byście wybrali? Chcę go kupić raczej na długie lata, bardzo mi się podoba ich stylistyka. Może macie któryś z nich i podzielicie się wrażeniami, opinią
 5. Dzięki za wasze propozycje (I czekam na kolejne ;D) Zapomniałem dodać, że zegarek musi być nowy.
 6. Witam forumowiczów. Chcę sobie kupić zegarek do 550zł. Wpadł mi w oko taki Orient https://zegarownia.pl/zegarek-meski-orient-3-stars-automatic-ra-ab0017b19b Czy ktoś może się wypowiedzieć na jego temat? Może ktoś zaproponuje jakiś inny w tej kwocie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.