Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

ps1974

Użytkownik
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

322 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ps1974

  Perfumy

  Bottega Veneta pour Homme.
 2. Przeczytałem właśnie drugą "Pod skórą" - tym razem Fabera i wbrew dość entuzjastycznym recenzjom na sieci, nie zachwyciła mnie: rozterki kosmitki w średnim wieku łowiącej ludzi na mięso (żaden spoiler, to wychodzi po pierwszych dwudziestu stronach). Treść w dużym stopniu niekonsekwentna, z licznymi (moim zdaniem) brakami w logice wywodu. A druga, na tapecie obecnie.... tylko się nie śmiejcie: "Boska Komedia" Dantego. Jeśli czyta się ją powoli, doczytując komentarze po każdej pieśni, to robi się z tej książki doskonałe kompendium średniowiecznego oglądu świata (a raczej zaświatów) we włoskim wydaniu ale i świetna rzecz o samych trzynastowiecznych Włoszech. Właśnie skończyłem piekło, wchodzę w czyściec. Dante wymiata 😉 a i przekład, moim skromnym zdaniem, rewelacyjny.
 3. Kupiona przez pomyłkę (miał być ten sam tytuł tylko Autor inny 🙂 ) ale czyta się całkiem dobrze. Książka autora właściwego już do mnie jedzie
 4. ps1974

  Perfumy

  @rafalmosty spróbuj czegoś że stajni Acqua do Parma: np. Colonia Pura. To wprawdzie EdC ale trwałości jej nie brakuje. Na mnie siedzi lepiej niż Creed GIT z ostatniego wypustu. Na późną wiosnę i na lato doskonale się nadaje.
 5. Cześć Wszystkim, mam taką sprawę: córka wrzuciła mi temat a ja, przyznam, nie miałem nawet świadomości, że na naszym forum jest podforum Użytkowników smartwatch-ów 🙂. Córka sporo biega (biegi zwykłe, przełaj, runmageddon), trenuje kick-boxing itp. generalnie aktywna jest a nawet rzekłbym, że nieco nadaktywna. Dotychczas do monitorowania parametrów wszelakich używała jakiejś opaski Huawei-a ale stwierdziła, że musi się przesiąść na coś fajniejszego, więc kupiła Garmin VENU-5S no i.... wtopa po całości. Tj. mierzy jej część parametrów, części nie ma, do zużycia kcal w biegach też ma sporo zastrzeżeń. Generalnie widzę, że ten model za bardzo się Jej nie sprawdza a ja, jako użytkownik mechaników, nie jestem w stanie bez głębokiego grzebania w sieci, w rozsądny sposób Jej pomóc. Może ktoś coś podrzuci w zakresie opisanych poniżej parametrów? - zegarek sportowy lub smartwatch (Garmin podobno dzieli swoje produkty w ten sposób) - funkcje związane z regeneracją potreningową (jak np. w Garmin epix/fenix) - to akurat ważne ze względu na interwały pomiędzy treningami - tętno, tempo biegu, dokładne zliczanie dystansu (np. Jej opaska zawyża pokonany dystans o około 20%) - ekran dotykowy (nie ma w niektórych forerunnerach...) - rozmiar 40-42, najlepiej jasny, srebrny, kremowy itp (bez nadmiernej ilości "tandetnego" plastiku - jak stwierdziła: "dla baby a nie do nurkowania w Rowie Mariańskim") Może być cokolwiek: Garmin, Huawei, Suunto, inne.... ważne, żeby pomiary były względnie dokładne. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie, z góry dziękując za pomoc 🙂
 6. ps1974

  Wybór pióra.

  I o to chodziło!!! Niech narwale będą z Tobą! 🙂
 7. ps1974

  Wybór pióra.

  Dzięki za zaspokojenie ciekawości. Piórko wygląda całkiem dobrze i mam nadzieję, że dobrze pisze. Natomiast nazwa firmy nierozerwalnie kojarzy mi się z tym: Jak nie znacie to nie włączać. Pewnych rzeczy nie da się odzobaczyć a pewnych.... odsłyszeć.
 8. ps1974

  Wybór pióra.

  A co jedzie? W tym zakresie cenowym to Lamy Safari i jeszcze na porządny (niejeden) atrament zostanie. Jakiś prosty Parker albo Conklin. Mój, po początkowym obrażeniu się na mnie, zaczął pisać bez "wspomagania" i chwilowo nie narzekam.
 9. ps1974

  Hi-Fi stereo

  Dlaczego do kosza? Jeśli byłeś zadowolony to znaleźć baterię i przelutowac. A jak nie dasz rady to zanieść do pierwszego lepszego serwisu komórek i Ci zrobią.
 10. ps1974

  Perfumy

  Służę pomocą: https://www.fragrantica.pl/perfumy/Coach/Coach-for-Men-45343.html
 11. ps1974

  Perfumy

  A dziś takie. Coach for Men, czyli cytrusowo-aromatyczny świeżak. Syn dostał... Jak powiedziała córka: "może wreszcie zwabi jakieś samiczki" 😉
 12. Ja również doświadczam problemu niemal na codzień. Mam Canon Pixma G3411 (bezprzewodowa). Lubi się czasem rozłączyć od WiFi i zaczynają się schody z resetowaniem. Mam ją około trzech lat. Od pół roku co chwilę zasycha mi część głowicy do wydruku czerwonego i od czasu do czasu niebieskiego. Używam jej dość często. Tygodniowo kilkadziesiąt stron. Kupiłem, bo umożliwia napełnianie pojemników na atrament a nie kupowanie kartridży. Tymczasem pomaga czyszczenie głowic, czasem trzeba zrobić dokładne czyszczenie. Jednak problem jest irytujący, więc śledzę wątek powoli myśląc o przesiadce.
 13. ps1974

  Perfumy

  Takie sobie dziś kupiłem w przypływie dobrego humoru. Zapach na wypasie 🙂
 14. ps1974

  Nóż

  @Mateo nie, żebym marudził, bo nóż naprawdę pięknie wykonany. Tyle, że mamut nie ma kłów! Może mieć ciosy, czyli przekształcone siekacze szczęki. Sorry za lekki off top
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.