Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jabolos

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

132 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About jabolos

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Może nie na ali, ale brałem w sierpniu Zelosa z Singapuru. Kosztował 449 USD. Doliczono mi podatek VAT 404 zł i cło 4 zł. Z aliexpress może być teraz podobnie.
 2. @Darek p tego modelu nie mają już w ofercie - zastąpili go innym modelem. Aktualną ofertę North Edge możesz sprawdzić w ich oficjalnym sklepie na ali NORTH EDGE Official Store - Detaliczny sklep online, Najczęściej sprzedawany i więcej AliExpress
 3. Fajny. Taki zegarek sportowy z rozbudowanymi funkcjami w klasycznej formie. będziesz zadowolony, ponieważ jakość tych zegarków do ceny myślę, że jest bardzo dobra.
 4. @Paulus57 to bardziej zegarek outdoorowy, sportowy niż smartwatch (nie sparuje się z telefonem). Z funkcji posiada m.in. barometr, kompas, wysokościomierz, krokomierz i pulsometr. Jeśli chodzi o wykonanie to nie ma się do czego przyczepić. Z pozostałych plusów to szafirowe szkło, parciany pasek w stylu nato i bardzo długa praca na baterii - ładuję go raz na 2 miesiące. Kupiłem go w 2018 r. i do dnia dzisiejszego wygląda i działa jak nowy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.