Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

KaszK76

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    53
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Początkujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. KaszK76

    The Citizen

    Jakie są Twoje odczucia na temat The Citizena po pierwszych dniach od jego zakupu? Jak oceniasz wygodę jego noszenia, praktyczność koperty, dopasowanie bransolety itp.?
  2. KaszK76

    The Citizen

    Piękna kolekcja!!!
  3. KaszK76

    The Citizen

    59 już dawno nie jest dostepny Masz piękny zegarek. Mocno mi ten model ale z czarna tarcza - chyba 56e chodzi po głowie.
  4. KaszK76

    The Citizen

    Parę lat temu Citizen częściej stosował tą wersję obróbki tytanu w serii The Citizen. Obecnie żadna 40mm +-5s jej nie ma. Ostatnim modelem który ją miał był model okolicznosciowy ktory mial w oznaczeniu 59, nie pamietam pelnego oznaczenia, ze wskazowką sekundową w kolorze zlotym. Szkoda bo jeśli standardowy duratect/duratect platinium ma odporność na zarysowania rzędu 800-1200 hv to duratect alpha ma chyba 2000. Nie martw sie jednak, przy odpowiednim traktowaniu również duratect w Twoim modelu będzie długo wygladal bardzo dobrze. Tym modelem o którym wspomniałem byl model AQ4090-59E
  5. KaszK76

    The Citizen

    The Citizen w rozmiarze 40mm to moje kwarcowe marzenie. W tej wersji prezentuje się chyba korzystniej niż najnowszy okolicznosciowy model z niebieską tarczą. Szkoda że obecnie modele specjalne nie posiadają powłoki duratect alpha która jest podobno znacznie trwalsze od Platinim. Gratuluję pięknego zakupu.
  6. KaszK76

    Citizen

    Ciekaw jestem dlaczego Citizen ograniczył dostęp do swojej Japońskiej strony. Szkoda bo bardzo lubiłem na nią wchodzić.
  7. KaszK76

    Citizen

    Proszę wrzucić coś tutaj, może znajdą się też inni użytkownicy tych pięknych i jak wspomniałeś niedocenionych zegarków.
  8. KaszK76

    Citizen

    Zastanawiam się dlaczego w klubie Citizena praktycznie nie pisze się na temat ekskluzywnej serii The Citizen. W konkurencyjnym klubie może bez szału ale jednak Grand Seiko jest obecne. Mam na myśli tylko zegarki kwarcowe.
  9. Świetnie się prezentuje. To jest 39mm? Jak się spisuje na co dzień, wskazówka ładnie trafiają w indeksy?
  10. Tak, wiem. Wszystkie udogodnienia jakie oferuje A060 robią robotę😀. Ludzie stają się coraz bardziej wygodni i nawet przestawienie czegokolwiek dwa razy do roku urasta do rangi problemu jeśli w komórce wszystko odbywa się z automatu.
  11. + zmiana czasu letni/zimowy?🙂
  12. Jak wygląda dokładność tych Citizenów i czy zmienia się ona wraz z wiekiem zegarków? W internecie jest wiele wpisów mówiących o tym że zegarki wyposażone w mechanizm A060 zachowują deklarowaną przez producenta dokładność +/-5s na rok pod warunkiem ich ciągłego noszenia. Inna sprawa, że jest to takie trochę czepianie się. Niezależnie czy jest to 5 czy 10s na rok to i tak jest to świetny wynik.
  13. Na sakurawatches spodobał mi się model SBGB 021 z niebieskim akcentem na tarczy. Piękny zegarek i chyba dość odporny na rysy. Sporo elementów w macie i obwódka tarczy wykonana z innego materiału. To chyba jakiś stary model bo niewidzialem go na stronie GS. Niestety trochę za drogi jest😔.
  14. Kawał testu. Co do odnowy koperty Citka to myślę że producent zdecydowal się na wymianę na nową. Nie wiem czy nawet w warunkach fabrycznych da się odnowić zegarek tytanowy z utwardzoną powłoką. Jak wygląda zmiana daty w kwarcu od GS? Każdy obrót koronki to zmiana o jeden dzień? Od razu przepraszam za pewnie banalne dla wielu z Was pytanie😀.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.