Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ziomek1988

Użytkownik
 • Content Count

  280
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

47 Początkujący

Recent Profile Visitors

337 profile views
 1. Chyba jednak padnie na GSa. Miałem już Omegi, Rolka, Longiny ale jeszcze nigdy nie miałem GSa...no i nie będzie trzeba ustawiać często godziny
 2. Faktycznie...coś mi się wkręciło, że ma 40mm........odpada 😕 BTW to może być też jakieś ciekawe chrono
 3. Autavia za duża na mój wątły nadgarstek 😕
 4. Dzień dobry, jak w temacie szukam czegoś o lekko sportowym charakterze w budżecie 10-12 tysięcy złotych do stworzenia parki z Tudorem BB36. Rozmiarowo 40-41mm max przy l2l do 48mm. Obecnie biorę pod uwagę: Grand Seiko Sbgn005 Lingines Zulu time Ch Ward C1 Moonglov Może ktoś zaproponuje coś jeszcze? TH Aquaracery odpadają.
 5. Skoro szukasz podobnego zegarka w podobnej cenie, to dlaczego nie kupisz tego Atlantica?
 6. Tak...porównałem 300 i tę wersję 500 i wybrałem. 300 setka wydała mi się zbyt sportowa jak na moje potrzeby a 500 setka bardziej uniwersalna i trochę bardziej spokojna. Chciałem niebieski ale z kolei niebieski w 500 wygląda w moim odczuciu mocno plastikowo.
 7. Albo lekko nagniesz budżet albo dobrze poszukasz, to znajdziesz Balla Fireman Enterprise. Masz na bransolecie bardziej sportowy charakter a i w pasku mu do twarzy. Używałem jakiś czas jako jedyny zegarek do wszystkiego. W mojej opinii świetny zegar a dodatkowo na nadgarstku 16-17cm bardzo dobrze się układa (mam 16,5cm). Brakuje mu przeszklonego dekla ale za to ma ładnie zrobiony pełny. Pamiętaj, że przez 99% czasu zegarek oglądasz od strony tarczy :) Swojego sprzedałem parę dni temu i pewnie za jakiś czas będę żałował :))
 8. Tak się zastanawiam....skąd takie spadki cen Carrery z cal 16? Zegarek wyjściowo dużo dużo droższy od lini AR a na rynku wtórnym praktycznie w podobnych cenach można dostać.
 9. Jasne. Zamówiłem dwa AR i Autavię właśnie. Zrobię foto i wrzucę
 10. To rozbieżności w informacjach spore Dla mnie wizualnie Autavia jest ideałem ale z kolei z uwagi na wątły nadgarstek raczej odpada. Zamówiłem sobie do przymiarki w Jubitomie z ciekawości ale raczej znam już werdykt.
 11. A wiesz może jaki rozmiar L2L ma Autavia?
 12. Jeszcze wpadł mi do głowy Superocean w wersji 38mm. Ktoś korzystał?
 13. Niestety ten zegarek zupełnie do mnie nie trafia 😕
 14. 10 000 zł to już patrzę po chrono. https://jubitom.com/zegarki/tag-heuer/aquaracer/zegarek-tag-heuer/way211cba0928
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.