Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ziomek1988

Użytkownik
 • Content Count

  276
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

47 Początkujący

Recent Profile Visitors

305 profile views
 1. Skoro szukasz podobnego zegarka w podobnej cenie, to dlaczego nie kupisz tego Atlantica?
 2. Tak...porównałem 300 i tę wersję 500 i wybrałem. 300 setka wydała mi się zbyt sportowa jak na moje potrzeby a 500 setka bardziej uniwersalna i trochę bardziej spokojna. Chciałem niebieski ale z kolei niebieski w 500 wygląda w moim odczuciu mocno plastikowo.
 3. Albo lekko nagniesz budżet albo dobrze poszukasz, to znajdziesz Balla Fireman Enterprise. Masz na bransolecie bardziej sportowy charakter a i w pasku mu do twarzy. Używałem jakiś czas jako jedyny zegarek do wszystkiego. W mojej opinii świetny zegar a dodatkowo na nadgarstku 16-17cm bardzo dobrze się układa (mam 16,5cm). Brakuje mu przeszklonego dekla ale za to ma ładnie zrobiony pełny. Pamiętaj, że przez 99% czasu zegarek oglądasz od strony tarczy :) Swojego sprzedałem parę dni temu i pewnie za jakiś czas będę żałował :))
 4. Tak się zastanawiam....skąd takie spadki cen Carrery z cal 16? Zegarek wyjściowo dużo dużo droższy od lini AR a na rynku wtórnym praktycznie w podobnych cenach można dostać.
 5. Jasne. Zamówiłem dwa AR i Autavię właśnie. Zrobię foto i wrzucę
 6. To rozbieżności w informacjach spore Dla mnie wizualnie Autavia jest ideałem ale z kolei z uwagi na wątły nadgarstek raczej odpada. Zamówiłem sobie do przymiarki w Jubitomie z ciekawości ale raczej znam już werdykt.
 7. A wiesz może jaki rozmiar L2L ma Autavia?
 8. Jeszcze wpadł mi do głowy Superocean w wersji 38mm. Ktoś korzystał?
 9. Niestety ten zegarek zupełnie do mnie nie trafia 😕
 10. 10 000 zł to już patrzę po chrono. https://jubitom.com/zegarki/tag-heuer/aquaracer/zegarek-tag-heuer/way211cba0928
 11. No ta wersja AR jest świetna ale kosztuje w wersji 41 już ponad 10 000 zł. I w głowie pojawia mi się pytanie czy dać tyle za AR czy poszukać Seamastera w kwarcu 😕
 12. A ten z pierwszego postu to nie jest ta nowa wersja z ceramiką?
 13. Ok...patrząc na tę nową wersję, to już się robi cena 10 tysięcy. Przy tej kwocie już chyba zacząłbym myśleć o Seamasterze tyle, że w Omedze w tej cenie to raczej kwarc hmmm
 14. Nawet pewnie z nimi pływać nie będę Niestety w tej wersji większość to 43mm a ja szukam tylko 41 więc już wersja taka śliczna nie będzie Szybciej te z fotki
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.