Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rads

Użytkownik
 • Content Count

  1,086
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,200 Guru zegarmistrzostwa

2 Followers

About rads

 • Rank
  Przyjaciel Klubu

Recent Profile Visitors

309 profile views
 1. Wybaczcie proszę, ale nie potrafię się powstrzymać:
 2. Zapraszam do kontaktu i składania propozycji!
 3. Tylko czekać, aż zamienią się miejscami w paskowej piramidzie prestiżu Grupy Swatch
 4. Tak to wygląda. Na usprawiedliwienie można zauważyć, że te prostokątne "kropki", podobnie jak i kształt samych indeksów oraz wskazówek, mogą być nawiązaniem do historycznych Conquestów. Chociaż w tym przypadku wolałbym, aby końcówki wskazówek nie były ścięte.
 5. Zgadzam się, na pewno fajnie dopracowany. Tylko nie potrafię dokładnie powiedzieć czemu, ale lekko zalatuje klimatem lat 90-tych 🤔
 6. Dostępny, zapraszam do kontaktu.
 7. Dostępny, zapraszam do kontaktu.
 8. Nie mógł lepiej trafić, Daniel! 😉 Niech cieszy i punktualnie odmierza Ci czas.
 9. Widać, że pierwowzór jest znacznie mniejszy i delikatniejszy, także z profilu. Ale bardzo podoba mi się odwzorowanie detali w reedycji, a szczególnie beczułkowatej koperty. 13.33Z to legenda zegarmistrzostwa - pierwszy mechanizm naręcznego chronografu z funkcją flyback, na długo przed 13ZN i patentem z 1936 r. Ale współczesny mechanizm ETA w tej reedycji to też kawał porządnego chronografu.
 10. Dzięki Koledzy. Z mojej perspektywy wydaje się, że zajęło to wieki, ale tak naprawdę to niecałe 3 lata. Aż strach pomyśleć, ile jest ich jeszcze do uzbierania! @kornel91 Na szczęście Longines ma tyle zegarków heritage z oknem daty, że mogę tylko życzyć, aby starczyło Ci życia i zdrowia na kolejne zakupy
 11. Nadal dostępny, zapraszam!
 12. Nadal dostępny, zapraszam!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.