Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

MarcinP86

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. MarcinP86

  Perfumy

  Tak patrze na Wasze zdjęcia , gdzie kupujecie perfumy ? Co najbardziej polecacie ?
 2. MarcinP86

  Perfumy

  Prada, jeden z moich ulubionych perfumów
 3. Podpinam sie pod temat. Bo według mnie interesujący.
 4. MarcinP86

  Perfumy

  Ja szczerze mówiąc żadnego z powyższych perfum nie używałem. Jedynie co to zawsze kupuję Armaniego albo Calvin Kleina.
 5. Juz wiem za co, skontaktowwałem się z Tauronem. Po pierwsze dowalili mi opłatę handlową z 34 zł na 155 zł brutto. Po drugie, stawka za prąd wzrosła, plus Vat plus jeszcze coś i poszło. Rada z taurona była taka, że muszę zmienić taryfę i jeszcze mogę to zrobić bezplatnie żeby tyle nie płacić.
 6. Cześć. Jak w temacie, powiedzcie jak wygląda u Was teraz z rachunkami ? Mocno odczuliście podwyżki cen np. prądu ? Ja za to samo zużycie, za które płaciłem sobie co dwa miesiące 400-450 zł, teraz mi przywalili fv na 801,74 zł....
 7. Hejka, witam Was. Więc tak, Babylissa tez wiem, że są dobre. Mój brat się nią strzyże. Ma też do brody brzytwę, której również zakup rozważam. Ogólnie z tych marek co tutja podaliście to właściwie wszystkie je znam i chyba wszystkie są dobre ? Remington mi się kojarzy akurat ze sprzętem mojej żony, lokówki, prostownice i takie tam. ja myślałem o takiej golarce, która będzie coś w rodzaju 2w1. Ja tez nigdy na mokro nie goliłem, zawsze na sucho również. Ciężko wybrać 🙈
 8. Cześć. Jako, że jesteśmy tutaj sami faceci to ja mam pytanie, ilu z Was ma brodę I chodzi do barbera ?Ja chodzę ( na razie) i zazwyczaj mam kombo, czy strzyżenie, włosów plus brody. Jednak stwierdziłem, ze może spróbuje sił sam. Miałem golarkę z Brauna i całkiem dobrze mi szło póki mi się ta golarka nie zepsuła. I tak sobie myślę, jaką kupić. Znowu Braun ? czy lepiej pomyśleć o Philipsie albo jakiejś takiej typowo fryzjerskiej https://salonova.pl/maszynki-do-strzyzenia Znalazłem tutaj za 199 zł. W Media widziałem z Brauna też za tyle. Co wybrać Panowie ?
 9. Aaaaokay rozumiem Pytałem bo tak wywnioskowałem z wcześniejszych odpowiedzi, dzięki za info
 10. To ja mam w takim razie pytanie. Czy przez Waszą stronę można zakupić zegarek ? Dobrze rozumiem?
 11. Hahhaha okay, to postoi jeszcze sobie póki... że tak ujmę wygląda jeszcze a potem faktycznie pójdzie albo do pieca, albo na jakieś bioodpady, biomasy i całą resztę. Moja tez nie zgubiła igieł, ale np kolor straciła z takiego żywego zielonego na taki jaśniejszy. ładne te koty Moje córki chcą, zwłaszcza młodsza. Na razie mamy rybkę. Jeśli będą się dobrze nią opiekować, to wtedy pomyślimy o kotach, też myslimy z żoną wziąć dwa do domu.
 12. Piękne koty Co ta za kociacki dokładniej ? To powie ktoś czy wysuszoną, ale pachnącą choinkę ta się uratować ?
 13. To w takim razie ja mam pytanie. Bo ona ... no wysuszyła się oo. Ale gdzieś tam te gałęzie jeszcze sterczą, tam gdzie bombki lekko opadły gałązki. Pachnie. Czy jest jakaś szansa na odratowanie ?
 14. Ja niestety, nie mam żadnego już z tych starych budzików, ale doskonale pamiętam jak moja babcia czy prababcia miały takie budziki. Teraz są produkowane, ale są tak kiepskiej jakości, że szkoda gadać.
 15. Moja niestety choinka słuchajcie.... padła ..... nigdy więcej nie kupię choinki w markecie w donicy. Ta donica to jedna wielka ściema..... Przytną i wsadza do donicy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.