Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

TimeWaitsForNoOne

Użytkownik
 • Content Count

  156
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

360 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Londyn/Warszawa

Recent Profile Visitors

1168 profile views
 1. Wprawdzie tegoroczny układ, z tym "niepraktycznym" małym kalendarium, bardziej mi się podoba, ale jeden ścienny poproszę.
 2. Nowy nabytek. Nie jest może klasycznym garniturowcem, tym niemniej debiutując wczoraj w sytuacji garniturowej, sprawdził się bardzo dobrze.
 3. Faktycznie, teraz było proste. Konstantin Chaykin Martian Tourbillon Only Watch 2021
 4. Wczoraj na WatchPro Salon 2023 w Londynie: Robot - mikrobrand z Czech. Fajny, ale to ich entry level model - za 2470 euro. Jeszcze lepszy jest Aerodynamic - za 6300 euro. Brooklands Watch Co. - nowa brytyjska firma. Też z dość wysokiego pułapu cenowego zaczynają - 5750 funtów. Edward Christopher - inna nowa brytyjska marka, tam miała premierę. Elliot Brown - też brytyjski, ale już istnieje od kilku lat. Herbelin Yema Out Of Order Sinn x 2. Pierwszy z nich zaskakująco dobre wrażenie zrobił. Zodiac x 2. Pierwszy oczywiście bardzo, bardzo za duży. Arcanaut z Danii - niezbyt praktyczny, jeśli chodzi o odczyt czasu, choć niepowtarzające się tarcze, są ciekawe.
 5. No więc niestety moje nasilające się od pewnego czaas przeświadczenie, że warto mieć jeden tańszy zegarek, aby go zabierać w mniej bezpieczne miejsca, okazało się słuszne. Minionej nocy mój Bremont Broadsword został zabrany przez dwóch mieszkających we Francju (bo na pewno nie rdzennie francuskich) "miłośników horologii". Nadal jeszcze nie wiem, czy bardziej jestem zły na siebie, że nie broniłem go intensywniej, czy też cieszę się, że skończyło się na utracie zegarka, a nie np. pewnej ilości krwi lub nawet życia.
 6. Longines Ultra-Chron ref. L2.836.4.52.2
 7. ArtyA Diver Sapphire Meteorite Blue Bezel
 8. Minęły 24 godziny, zagadka nie została rozwiązana, a zatem... ...jej bohaterem był Peren Hintz. Zegarek był kiedyś opisywany m.in. tu: https://monochrome-watches.com/peren-hintz-accessible-watch-transylvanian-roots-hands-on-price/ i tu: https://www.fratellowatches.com/peren-hintz-hints-at-more-good-things-to-come-from-transylvania/ Zgodnie z zasadami, jeśli ktoś chce teraz wrzucić swoją zagadkę, niech to zrobi.
 9. Najwyraźniej potrzebna jest podpowiedź.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.