Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

NNeRR

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. NNeRR

  Schaumburg

  Tak jak w opisie. Głownie interesują mnie kolekcje: - Moon - NewArt - Unikatorium - Urbanic - Retrolateur - Classoco (Vintage) - Gnomik (Damast) - Sqarematic (Unique) Ale rozważe również inne modele. Zapraszam do kontaktu.
 2. NNeRR

  KOSZ

  Ktoś wrzucił go w podobnym wątku. Biorę go pod uwagę tylko teraz cena to 12tys. Z tego co wyczytałem to udało mu się zbić cene w sklepie. Często jest to spotykane, aby targować się w sklepach? Hamilton Khaki Bronze - brakuje mu troche charakterku. Oris Big Crown Pointer 80th Anniversary - 10-11k w sklepie. Może uda się dostać używkę w okolicach 5k. Dobra propozycja. Z tym Fredrique muszę się przespać. Trochę zaskoczyło mnie dlaczego aż tak dużo ich na chrono24. Odnośnie CW z rynku wtórnego - z czego wynika ich brak w porównaniu z Fredriqiem? No właśnie teraz doczytałem że Christohper zawiera już cenę wraz z podatkiem, ale myślałem że dotyczy to tylko cen w euro. Mogę smiało zapłacić w funtach i nie bać się o żadne dodatkowe koszty (vat/cło)? Co do Glycine, mają też podobny model z zieloną tarczą ale jakoś nie podchodzi mi ich styl - sam nie wiem czemu. Wstępnie zainteresowałem się jeszcze marką Behrens, ale licze jeszcze na kilka ciekawych propozycji
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.