Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

leonidass

Użytkownik
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Początkujący

Recent Profile Visitors

50 profile views
 1. Kaktus Sklep jak sklep zamówiłem ,pojechałem odebrałem zegarek nowy oryginalnie zapakowany. Sprawdź jeszcze tu
 2. Za takie pieniądze to jest kozakiem, do roboty jak znalazł .
 3. A co z nim nie tak , kupiłem z odbiorem osobistym to im nawciskam od Ciebie 😜 Wpisz kod 2021 w koszyku
 4. Też zamówiłem se pod choinkę 🥳 nie mogłem się oprzeć cenie za szafirek i solar nieco ponad trzy i pół stówki 😎
 5. Którego nie wybierzesz będziesz zadowolony tylko poszukaj taniej ;-). Weź też pod uwagę że to duże solidne zegarki. I na małym ręku ciężko je nosić.
 6. Moim skromnym zdaniem jeśli ma być bateryjka to Eco drive to bardzo dobry wybór. Z wymianą baterij masz spokój na jakieś 15 lat, jeśli trochę poszukasz to jeszcze możesz znalezść w budżecie z radio Control i masz Bezobsługowy zegarek na lata.
 7. Ostatnio na urodziny kupiłem koledze Takiego Citizena https://www.zegarek.net/zegarki/citizen/zegarek_citizen_at2141-52l.html Trafiłem za 700 zł bardzo fajny zegar jako edc. Widzę że chcesz coś ze złotem to jest taka wersja. https://zegarownia.pl/zegarek-meski-citizen-at2146-59e
 8. Casio edifice to dobry kierunek :-) Możesz jeszcze spojrzeć na ofertę z Citizena może znajdziesz coś w tym budżecie z Eco drive.
 9. Wybierz sobie ;-) http://www.dutyfreeislandshop.com/citizen-watches?gender=11&glass_type=22&p=1 Jeśli zdecydujesz się na Radiocontrol i Eco drive to masz Bezobsługowy zegarek na lata. Jeśli chcesz nakręcać to Citizen też oferuje sporo automatów dla Pań.
 10. Na zalando lounge Roamer jak ktoś by miał chęć ;-) Np Superior 2 w necie ok 1500 a tu za 619
 11. Dzięki:-) bez się nie obraca AW7039-01H
 12. Jednak 22 mm na lato wrzuciłem na pomarańcze ;-) Guma od watchgecko wydaje się solidna, zobaczymy jak trochę posłuży
 13. To i ja się pochwalę :-) Zamontowane na lato
 14. Tak zrobię na trzech różnych stronach trzy inne informacje 20mm 21 mm i 22mm
 15. Dopiero do mnie leci,kupiłem w ciemno i teraz się zastanawiam czy założę do niego gumę bo ten oryginalny pasek mi nie podchodzi. Czyli szukać gumy 21 mm
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.