Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mario_113

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

About mario_113

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję za odpowiedź. Mi właśnie ten wypukły kryształ robi robotę w tym zegarku :).
 2. Witam wszystkich. Jak wcześniej już pisałem przymierzam się do kupna PMD56 z zielona tarcza. Pewnie finalizowalbym ten ewentualny zakup na początku maja i tu mam kilka pytań do użytkowników tego zegarka. Jak to jest z ustawianiem czasu w tym modelu? Wygląda to trochę skomplikowanie. Korzystanie z apek, podłączania słuchawek etc. Tutaj może bardzo głupie pytanie. Czy ten zegarek da się ustawić ręcznie tak jak zwykłego mechanika? Wiem, że sam zegarek jest bardzo dokładny no i podoba mi się wizualnie.
 3. Dziękuję. Zaczynam swoją przygodę z zegarkami i Citizen to chyba moja pierwsza "zegarkowa miłość". Mam już "mechanika" NB1050-59L i przymierzam się do PMD56 z czarną lub zieloną tarczą. A teraz jeszcze to - taka sytuacja.
 4. Jeśli wolno spytać. Co to za model? Wygląda świetnie.
 5. Dzień dobry, Poszukuje zegarka Hamilton Broadway Day Date ze srebrną tarczą. Jeśli ktoś chciałby się pozbyć, prośba o kontakt. Z góry dziękuję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.