Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

emiel

Użytkownik
 • Content Count

  545
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

emiel last won the day on June 20 2017

emiel had the most liked content!

Community Reputation

1694 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Loay
 • Hobby
  Niekonwencjonalne metody chłodzenia komputerów ;) podróże, zegarki mechaniczne.

Recent Profile Visitors

1959 profile views
 1. NA1010-84X. Tarczę ma potrójną, nad bazą, jest tarcza mother of pearl, tak jakby okratowaną dodatkową warstwą. Bardzo ciekawy efekt w słońcu. Kal, 0950. Wychwyt i sprężyna są wykonane ze stopów antymagnetycznych - w tej cenie to rzadkość w zegarkach mechanicznych (16 000 A/m). Poniżej masz film.
 2. Lata lecą, a w tym wątku nadal zdarzają się ludzie nie umiejący liczyć do trzech U mnie w tym roku pewne zmiany, z racji dużych przestrzeni czasowych zajętych przez pracę, divery poszły w odstawkę. W tym roku, to te trzy zegarki są ze mną najczęściej, zawsze mam je w podróży.
 3. Wziąłem może z 15, kolejne 15 kupiłem w przeciągu ostatnich kilku miesięcy, kiedy jestem z dala od żony stąd tajemnicze rozmnożenie będzie trzeba tłumaczyć. A zegarków zawsze biorę więcej, bo to średnio 4 miesiące poza domem (W Europie dużo łatwiej mi kupować zegarki i nie chodzi tylko o panią domu i budżetu, ale bardziej o fakt, że tam by dostać się do AD muszę wyprawę z jednej wyspy na drugą organizować, z drugiej na trzecią - i najczęściej nocka w hotelu przed powrotem. Tam AD jest przy okazji kiedy akurat muszę po coś innego się wybrać, po same zegarki to by mnie kobita wysłała, ale w jedną stronę chyba :D)
 4. U mnie natomiast potwór wieczorową porą
 5. Mieszko, źle sformułowałem zdanie - 61 zegarków to mam łącznie, nie jest ze mną jeszcze tak źle Co nie zmienia faktu, że jak wrócę do domu, to będę musiał być mocno kreatywny by żonie wytłumaczyć tajemnicze rozmnożenie (ale raczej nie będzie problemu, bana mam tylko na kupowanie GSów, a tak po prawdzie to mi fascynacja nowymi wypustami jakoś nie robi). Seiko mam niewiele - może ze 12/13 (2xAlpinist,2xMonster,3xŻółw,Sardyna,SARX019,SARY Zen, limitka kwarcowa na 140 rocznicę, jakiś kwarc zrobiony w listopadzie 81- chciałem zegarek zrobiony w miesiącu moich urodzin, no i coś tam jeszcze się znajdzie). nie orientuję się teraz, bo połowa kolekcji w domu u żony, a połowa ze mną w trasie.
 6. Mieszko, źle sformułowałem zdanie - 61 zegarków to mam łącznie, nie jest ze mną jeszcze tak źle Co nie zmienia faktu, że jak wrócę do domu, to będę musiał być mocno kreatywny by żonie wytłumaczyć tajemnicze rozmnożenie (ale raczej nie będzie problemu, bana mam tylko na kupowanie GSów, a tak po prawdzie to mi fascynacja nowymi wypustami jakoś nie robi). Seiko mam niewiele - może ze 12/13 (2xAlpinist,2xMonster,3xŻółw,Sardyna,SARX019,SARY Zen, limitka kwarcowa na 140 rocznicę, jakiś kwarc zrobiony w listopadzie 81- chciałem zegarek zrobiony w miesiącu moich urodzin, no i coś tam jeszcze się znajdzie). nie orientuję się teraz, bo połowa kolekcji w domu u żony, a połowa ze mną w trasie.
 7. No zmusili mnie. Seiko robi taką kaszanę, a już szczególnie z tymi ostatnimi pseudomonsterami, że to się w głowie nie mieści. Seiko, jak nie kupowałem używanych zegarków, tak zrobiłem to po raz pierwszy. 61 w kolekcji i pierwsza używka. Pomyśleć, że jak kupowałem w sklepie wąpierza chyba w 2014 jakoś, to ten też był na wystawie. Byłem głupi, to teraz trzy razy więcej za używkę, ale nadzieję na powrót do prawdziwych Monsterów straciłem. Bransoletę przerzuciłem na wąpierza, a pomarańcza dostała Bartona elite.
 8. Z osą na dzień dobry
 9. Dawno już nie zakładałem diverów Seiko. Wąpierz.
 10. Tęsknię za moim Muhle 29er, który jest po drugiej stronie kuli ziemskiej aktualnie, więc pocieszam się chwilowo tym co mam pod ręką, czyli Edek w gaciach, przypominający mi kolorystycznie w/w model Muhle
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.