Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

emiel

Użytkownik
 • Content Count

  463
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

emiel last won the day on June 20 2017

emiel had the most liked content!

Community Reputation

663 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Loay
 • Hobby
  Niekonwencjonalne metody chłodzenia komputerów ;) podróże, zegarki mechaniczne.

Recent Profile Visitors

874 profile views
 1. emiel

  Orient

  Orient Star RE-AU0404N00B
 2. emiel

  Orient

  Miał być kolejny GS, ale żona była stanowcza. No to zamiast GSa, którego miałem na celowniku, wziąłem bardzo podobnego Orient Stara (ten sam koncept, grafitowa tarcza ze szlifem słonecznym i datownik w negatywie) - cholera cieszy niesamowicie. Jakość polerowania koperty, ekhem, Seiko może schować się do szafy ze swoimi wypłochami do 1k USD. Bransoleta mega zajefajna, 3 stopnie mikroregulacji.
 3. Dobry wieczór. Dzisiaj cieszył cały dzień. Kupiłem w Jomashop, akurat mieli zniżkę. Sklep pierwsza klasa, obsługa prima sort. Pierwsza Osa, ale już widzę, że to będzie długoletni związek.
 4. Czekałem tyle, co samice homo sapiens na poród, ale waaaarto było. Zachorowałem na ten zegarek w zeszłym roku, zamówiłem jeszcze w październiku. Wczoraj dotarł... wszystkie moje Seiko czy Aquis nie mają podjazdu. Jest piękna Ondzia.
 5. Wszystko przez kol. lysolek007 To zegarek, na który czekałem najdłużej, bo ok. 9 miesięcy. Zamówienie złożyłem w październiku ub. roku i czekałem aż do wczoraj - ale było warto. Squale nie istnieje praktycznie w Azji, więc sprowadzałem od europejskiego dystrybutora. 9 miesięcy czekania, po drodze 3 urzędy celne, 2 razy paczka przechodziła dezynfekcje ale w końcu jest...więcej w temacie odpowiednim do marki zegarka. Jestem mega zakochany 😍
 6. Dobry wieczór. Do pani z poprzedniej strony, śliczna ta kostka Citizena jak i ogólnie damskie Citki tutaj wstawiane (ten perłowo biały bardzo ładny). U mnie dzisiaj było o tak:
 7. Od wczoraj cieszy. Kolejny Vostok i kolejny opad kopary. Żałuję, że nie wziąłem dwóch limitek, wahałem się jeszcze co do pomarańczowej, teraz już po ptokach. Gdybym wiedział, że będzie taka dobra jakość wykonania, brałbym bez mrugnięcia. Guma dołączana do tych limitek jest bardzo wygodna, zdecydowanie najwygodniejsza z fabrycznych gum w zegarkach, jakie dostawałem (na gumach miałem Seiko, Citizeny i Tissota). Tarcza obłędna, nietuzinkowe indeksy, pomarańczowy sekundnik idealnie tu pasuje. Dupkę też ma niczego sobie, okręt wydziarany na deklu Koronka grawerowana i zajefajny bezel, który robi się jeszcze fajniejszy wieczorem. Do tego rewelacyjna koperta, wygodniejsza niż np. taki żółw. Vostok to zdecydowanie moja ulubiona marka w diverach. Znowu się zakochałem (i tak co miesiąc) 😍
 8. PM z detalami moich doświadczeń poszło.
 9. No i dotarł kolejny Vostok...zauważyłem u siebie dziwną prawidłowość - kiedy dociera do mnie przesyłka z Czystopola, zawsze jestem na tyle zadowolony, że składam kolejne zamówienie. Tak stało się i dzisiaj, kiedy wyciągnąłem z paczki kolejnego Komandora z serii 065 (to moja ulubiona koperta w Vostokach), tak popatrzyłem na niego, podrapałem się po głowie, wszedłem na stronę popatrzyłem co by tu kupić i zamówiłem kolejny zegarek. Tym razem będzie Amfibia SE. Póki co, ma mnie co cieszyć. Dołączone nato nie jest złe, normalny standard w mojej opinii, nie to co bransolety, które od razu leciały do śmieci. Aha...już chyba wiem, co zamówię po Amfibii...ehh, Czystopol nie pomaga w stopowaniu w zakupach
 10. Kolejny Rosjanin w mojej kolekcji 😍
 11. Patrz, a mi odkąd go mam, kojarzy się z naszymi barwami narodowymi
 12. Wczorajszy wieczór upłynął mi z nim. Te zegarki to jak wirus. Ciągle dochodzą nowe 😍
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.