Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

jarek_wroclaw

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    57
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

116 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Na sprzedaż Christopher Ward C60 Trident Pro 300 40mm. Kupiony u producenta 13/10/2025 (gwarancja do 13/10/2030). Komplet dokumentów. Bez wgniotek, rys, itp. W forumowej skali 9/10. Sprzedaję, ponieważ musiałem kupić divera aby przekonać się, że ten typ zegarka mi wogóle nie leży. I to absolutnie nie jest kwestia tego zegarka - wygląda i nosi się go znakomicie - ja po prostu nie chcę divera i koniec. Zegarek nosiłem przez pierwsze 2 tygodnie, potem noszony bardzo sporadycznie do koszuli, a ostatnich kilka miesięcy wyłącznie w pudełku. Zegarek wygląda w zasadzie jak nowy. Mechanizm bardzo fajnie wyregulowany +2s/d. Cena: 4250 zł (cena nowego to 1260 EUR, ja obniżam cenę o 20%). Odbiór osobisty we Wrocławiu albo wysyłka.
  2. Będzie szukał nowego domu… mój pierwszy i ostatni diver… wyszło na to, że musiałem nabyć divera aby się przekonać, że ten typ zegarków mi nie leży… Jutro wrzucę na bazarek, dziś heads up na wątku.
  3. W lutym byłem w Dreźnie i przymierzałem T50 na pasku tekstylnym - głupi byłem, że nie kupiłem tego paska - był mega wygodny. Ostatnio kupiłem pasek tekstylny z Amazona... i od razu wywaliłem to badziewie do kosza. Jak tylko będę w DE, napewno kupię tekstylny (tylko do mojego 956 bardziej pasuje oliwkowy).
  4. Ja mam inny pasek Sinna, więc nie sugeruj się moim. Ja mam 17 z hakiem i w moim ta pierwsza dziurka była za ciasna. Myślę, że tak jak piszesz, na 17 będzie ok a na 16,5 może być ciut luźno. A poniżej moja “mikroregulacja”.
  5. Albo po prostu dorób dziurkę w moim na pierwszej dziurce było za ciasno a na drugiej za luźno, bujałem się tak kilka miesięcy aż w końcu zrobiłem dziurkę pomiędzy i jest perfecto 👍
  6. Przymierzylem nowego Khaki King wczoraj na lotnisku w Berlinie - mi nie podszedł ale nie mówię że jest zły. Z tą nową puściejszą tarczą sprawia wrażenie masywnego.
  7. Dzięki za szczegółowe informacje. W sumie jak regulacja jest OK to jak dla mnie może być i Elabore
  8. Hej. Dajcie znać jak dokładnie Ball reguluje swoje mechanizmy. Czy oni bazują swoje mechanizmy na ETA czy na Sellicie? AI mi podpowiada, że te ich mechanizmy to w zasadzie odpowiednik gradu top. Jak to z tymi mechanizmami jest?
  9. Przymierzyłem dzisiaj Engineera i rzeczywiście nie jestem w stanie zaakceptować grubości tej koperty. Ale przymierzyłem też Firemana i niesamowicie mi siadł. Ma też zdecydowanie mniej polerki. Trafia na listę.
  10. To nowa wersja DF20? Koperta wygląda na serię DK. To gwestia gustu, ja niespecjalnie lubię negatyw układu 3-6-9-12.
  11. O tak, położenie macie cudowne, bywałem w tych okolicach. Dzięki za propozycję. Myślę, że wpadnę najpierw do Dolińskiego.
  12. Dzięki za wszystkie opinie. Cóż, pozostaje przymierzyć i się przekonać. Ja na co dzień noszę Sinna, który jest genialny ale ma jedną wadę- nie bardzo pasuje na jakieś wyjścia, do marynarki, itp. No ale jak marynarka to i koszula być musi a mówicie, że niekoniecznie się zmieści. Ech, nie lubię klasycznych garniturowców, wolę coś takiego jak ten Ball.
  13. Bardzo mi się podoba ta referencja. Jak Ci się go nosi? Pytam, bo on ma aż 13,6mm grubości.
  14. Ale mi się trafił egzemplarz… ponad 2 miesiące na łapie jako EDC i dzisiaj przy zmianie czasu miał +10s
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.