Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

walus58

Użytkownik
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About walus58

 • Birthday 06/22/1958

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań
 • Hobby
  elektronika użytkowa, zegary
 1. Komasa z Wildy, świetny fachowiec z uśmiechem. Naprawiał mi kilka zegarków i wszystko OK. Żonie wczoraj dokładał ogniwko do bransolety i jeszcze ją wyczyścił gratis.
 2. Możesz zwrócisz się do sklepu Zgora z Zielonej Góry. Oprócz sprzedaży świetnych rotomatów, posiadają również serwis do ich naprawy. Pan Tomasz Cerbiński może udzieli odpowiedzi na Twoje pytania. walus58
 3. Zgadza się. Byłem u Mistrza Janusza z zegarkiem o naciągu automatycznym Certina mojej żony w celu regulacji. Przyspieszał około 5 min. na dobę. U Skąpskich po regulacji nic nie poprawiło się. Natomiast po regulacji u p. Janusza spieszy się "15 sek. na dobę". Super podejście do klienta, super wykonana regulacja. Zegarmistrz pasjonat.
 4. Można dokręcić koronką około 10 obrotów lub poruszyć zegarek, założyć na rękę i powinno być ok. Można też kupić rotomat na 650 obrotów na dobę i po problemie.
 5. Mój zegarek Seiko SNK131K1 na cal. 7S26C również na ręce przyspiesza około 6 sek./dobę natomiast w rotomacie z regulowanymi obrotami tj. 650 obr./dobę późni się około 10 sec/dobę. Wnioskuję, że lepiej nosić zegarek codziennie a w rotomacie tylko do podtrzymania chodu.
 6. Skąpski na Wildzie. Czyścili Tissota i bez uszkodzeń
 7. Z klubu Tissot. Ostatnio obserwuję w Poznaniu następujące zjawisko ; ze sklepów m. innymi Swiss znikają zegarki Tissot podobnie w M1 (TIME TREND) . Ekspedientka poinformowała mnie, że Tissot będzie sprzedawał zegarki w swojej sieci handlowej. Nie przekonała mnie ta informacja. Czy ktoś z Poznania ma takie same obserwacje co ja ? Nadmieniam, że na forach otrzymałem odpowiedź, że podobnie dzieje się z Certiną. Czy ktoś z klubu miłośników Certiny zauważył podobne zjawisko.
 8. Trochę z innej beczki. Ostatnio obserwuję w Poznaniu następujące zjawisko ; ze sklepów m. innymi Swiss znikają zegarki Tissot, podobnie w M1 (nie pamiętam nazwy sklepu) . Ekspedientka poinformowała mnie, że Tissot będzie sprzedawał zegarki w swojej sieci handlowej. Nie przekonała mnie ta informacja. Czy ktoś z Poznania ma takie same obserwacje co ja ?
 9. Mój Le Locle 41.1.423.33 (trochę w rotomacie, noszony oraz spoczynek poza rotomatem) na dobę +7 sec. Jak na 2824.2 chyba nie jest tak źle ?
 10. Dzięki. Przepraszam za moje niedopatrzenie. Gratuluję rewelacyjnego wyniku chodu na 2824-2. Mój Le Locle jest w trakcie obserwacji - porównanie z czasem DCF-77. O wyniku dobowym napiszę.
 11. Blake - do przeczytania http://www.pasjonaciczasu.pl/topic/501-tissot-powermatic-80-i-eta-c07111-jako-ewolucja-eta-2824/
 12. Mistrzostwa 2013 w hokeju na lodzie - jednym ze sponsorów ponownie jest Tissot. Po zakończeniu każdego meczu najlepszy zawodnik otrzymuje zegarek Tissot. Niestety nie mozna dojrzeć, jaki to typ zegarka. Czy ktoś coś wie na ten temat ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.