Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gasior

Użytkownik
 • Content Count

  217
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Pruszków
 1. Mam tego PQI, jest szybkie, baardzo mały i fajny, ale niezbyt wytrzymały. Już po kilku tygodniach pękł ten cyngiel, który blokował wysuwanie złącza i teraz jest luźne i wysuwa się co chwilę.
 2. Mabok, ekstra... Nawet w formacie 1x1 :wink:
 3. Biorąc pod uwagę, że wygląda jak Golf IV, który przypomina III ewolucję po liftingu jest ich całkiem sporo :wink:
 4. Nie spodziewałem się tego po Tobie IMHO Golf to jeden z najnudniejszych i najbardziej opatrzonych samochodów na rynku. 200 koni w kompakcie i skrzynia jak z F1 to jednak nie najnudniejszy samochód na rynku. Weź też poprawkę na jakość dróg w Polsce - Type R od zawsze są ekstremalnie twarde a nie zawsze kierowca jest w trybie "sportowym" Idąc tym tropem, za bardzo interesujący możemy także uznać np. 2,2l pojemności i też równe 200KM. Mówiąc nudny miałem na myśli raczej stylistykę, bo każdy z tych samochodów ma silnikowo wiele do zaoferowania. Ale nawet jeśli, to sam silnik mnie też nie zachwyca. Mam często okazje jeździć nowym Passatem, też 200-konny 2.0 TFSI i mocy oczywiście odmówić mu nie można, ale paliwożerny strasznie i dużo bardziej podoba mi np. słabszy 165KM 2,5l od Subaru. Moc to nie wszystko
 5. Nie spodziewałem się tego po Tobie IMHO Golf to jeden z najnudniejszych i najbardziej opatrzonych samochodów na rynku. Enzo, z Twoich propozycji zdecydowanie Type-r. Oryginalny, u nas jeszcze nie tak popularny, naprawdę ma charakter.
 6. Nie fotografować budynków z bliska na krótkich ogniskowych (to powoduje efekt "walenia się" takich obiektów do tyłu). Czyli po prostu w miarę możliwości odchodzisz dalej i wydłużasz ogniskową.
 7. Gratulacje Teston, jest ekstra. Jaki masz obwód nagarstka?
 8. Gibber, Archimede jest rewelacyjny, gratulacje!
 9. Dzisiaj zaczęła się nowa seria Top Gear
 10. Z sympatii do Subaru zawsze przekładałem Imprezę nad Evo. Co prawda będzie jeszcze sedan, ale chwili bym się nie zastanawiał:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.