Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bujan50

Użytkownik
 • Content Count

  371
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  SRC
 • Hobby
  zegarki,muzyka
 1. Piękny Maurycy http://allegro.pl/zegarek-maurice-lacroix-i2106184983.html Zgłosiłem naruszenie zasad.
 2. Znam ten ból Ja to nazywam żal po stracie.
 3. Jestem pełen podziwu-piękny rotomat,dobra robota. Ta Omega jest mi jakaś znajoma Krystian czy to ta Omega którą mam na myśli?
 4. Zdadzam się z Twoją opinią,wersja z kopertą typu "krab" jest moim zdaniem dużo ładniejsza. Jeśli miałbym wybierać z tych dwóch to wybrałbym "kraba".
 5. Jak się nie mylę to to od wprowadzenia tego modelu do sprzedaży,w ofercie były obydwa te modele.Trudno więc nazwać ten "wygładzony" nowym modelem.Mają inne numery referencyjne,dla przykładu podam numery ref.dla modeli z jasną tarczą. Model z uszkami nakładanymi-T019.430.16.031.00 Model z uszkami "wygładzonymi"-T019.430.16.031.01
 6. Zwracam honor,nie pomyślałem i napisałem.
 7. Studiujesz archeologię?
 8. Jestem mańkutem,wszystkie czynności wykonywałem lewą ręką.Nie podobało się to mojemu Ojcu i skutecznie przerobił mnie na praworęcznego.To przerabianie trwało bardzo długo i było bardzo stresujące dla mnie. Na dzisiaj lewą ręką wbijam tylko gwożdzie,tyle mi zostało z mańkuta. Zegarek noszę na lewej ręce,założyłem na próbę na prawą i czułem się dziwnie,zegarek jakby przybrał na wadze i zrobił się ciężki.Zostanie po staremu i będę nosił na lewej ręce.Czasami zadaję sobie pytanie- Janek jesteś jeszcze mańkutem czy już nie?
 9. Jestem akurat w trakcie przyzwyczajania się do bransolety.W moim Seiko Premier wymieniłem pasek na bransoletę. Bransoletę skróciłem o dwa ogniwa i czuję ją na nadgarstku.Mogłem skrócić o jedno ogniwo ale byłaby za lużna, nie mam wyjścia muszę się przyzwyczaić.
 10. Dziękuję serdecznie za udaną transakcję.

  Piękny zegarek,miły kontakt,szybka dostawa.

 11. Miły kontakt,szybka tranzakcja.Konkretny człowiek.

  Pozdrawiam-Akis

 12. Ja też mogę gorąco polecić Pana Krzysztofa Kalusa.Dwa lata temu miałem u niego w przeglądzie Atlantica.Usługa fachowa,sprawna i niedroga.
 13. Bujan50

  Jest okej

  Moje gratulacje,niech Wam chłopak zdrowo rośnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.