Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wenceslas

Użytkownik
 • Content Count

  115
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Górny Śląsk
 • Hobby
  zegarki :)
 1. Najlepsza droga: przeczytać instrukcję obsługi urządzenia, które zrobiło fotkę i znaleźć punkty, do których się nie zastosowały asy z ITD. Dla ułatwienia dodam, że bardzo często ignorują zapisy dot. obecności metalowych (i nie tylko) obiektów w "polu rażenia" radaru.
 2. "Podepnę" się - jeśli ktoś ma na nich namiary telefoniczne/mailowe inne niż te, które wyskakują u wujka Google, będę bardzo wdzięczny. Od jakiegoś czasu próbuję się z nimi skontaktować i nic...
 3. Oczywiście wiem o tym W starszych zegarkach jest jak w ww. pie panie - "rozciągnięte", a w nowszych "ostre" (dla przykładu widziałem Seamastery z cal. 1020 z jedna i drugą wersją, różniły się wyłącznie tym). Te dwa zdjęcia dodałem tylko, żeby zilustrować o jakie "znaczki" mi chodzi. Podejrzewam, ze zmiana nastąpiła w połowie lat 70 (?), ale myślałem, ze ktoś dysponuje dokładniejszych danymi.
 4. Cześć! Wydaje mie się, że to odpowiednie miejsce, żeby zadać takie pytania (wybaczcie, jeśli już były - nie znalazłem). 1. Czy ktoś z Was orientuje się, kiedy omega zaczęła używać takiego logo: http://www.ofrei.com/images/ome561dial2.jpg zamiast takiego: http://vintagewatchesmq.com/minhquy/components/com_virtuemart/shop_image/product/Dial_Omega_Pie_P_4f892a0b579c5.jpg ? 2. Czy przeszli na nie wszystkimi modelami mniej wiecej w tym samym czasie, czy było to bardziej "rozciągnięte"?
 5. Co prawda nie tak całkiem nowy, ale "niepublikowany".
 6. gezu, przekaż proszę swojemu zegarkowi pozdrowienia od "kolegi z wojska". Nawet rocznik ten sam. Wybaczcie też jakość zdjęć - fotograf ze mnie marny.
 7. Coś dla lubiących duże zegarki: http://www.allegro.pl/item107718919_breitl...or_bentley.html
 8. :roll: Oj, daleko, skoro pojawiają się na allegro takie "ekskluzywne zegarki": :evil: :x http://www.allegro.pl/item90049847_ekskluz...y_poj_wzor.html
 9. Makabra! :shock: http://www.allegro.pl/item91576667_omega_seamasters_replika
 10. :shock: :evil: http://www.allegro.pl/item91678983_replika..._od1zl_bcm.html
 11. http://www.allegro.pl/item90343664__rolex_...tona_1992_.html
 12. ... i słusznie. Jest coś takiego jak chronokomparator. http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic....2A&start=15 8)
 13. Ale się rozpisaliście. :shock: Tu można by dyskutować... Moim zdaniem, seryjne, niemodyfikowane ETY są o wiele gorsze od mechanizmów Rolexa. Czy którykolwiek z werków tych wyrobów omego- i rolexopodobnych zdobyłby certyfikat chronometru??? Wątpię. :?
 14. http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4688574 :evil: :x P.S. Czy opisy tych aukcji Wam czegoś nie przypominają? :shock: (pojedynek Breitling - Panerai)
 15. Właśnie! Allegro powinno coś z tym zrobić! To może wprowadzać w błąd potencjalnych nabywców i źle wpływać na wizerunek tego serwisu aukcyjnego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.