Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mateo

Użytkownik
 • Content Count

  180
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

224 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

141 profile views
 1. W nowym ubranku od jfs.leather. Super robota i świetnie pasuje 🙂
 2. Nie dzwonili. Byłem w GM to poszedłem zapytać. Z listy na zielonego mnie wykreślili, na czarnego nie. Kolejność na liscie i terminy dostaw nieznane.
 3. To z ciekawości zapytam, czy do dzwonili do kogoś, zapisanego w Warszawie, w Galerii Mokotów?
 4. Ja nie byłem zapisany na starą wersję. Zapisałem się na dwa nowe (czarny z datą i cermit), na zasadzie, że kupię ten, który wcześniej będzie dostępny. Na razie do mnie nie dzwonili ani z informacją na nie ani na tak. Zobaczymy, co będzie. Presji nie mam, ale chciałbym mieć któregoś Suba do towarzystwa dla GMT Master.
 5. Do mnie też nikt nie dzwonił. Pewnie, że nie będę rozpaczał, jeżeli nie uda się kupić Suba. I tak jestem od 3.5 roku w kolejce na Daytone (tam przynajmniej jest określone miejsce w kolejce). A jakby co, to mam kilka innych pomysłów zegarkowych.
 6. Ciekawe, że niektóre osoby na tym forum już pisały, że kontaktował się z nimi ktoś z Kruka telefonicznie lub mailem w sprawie odmowy...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.