Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nomateus

Użytkownik
 • Content Count

  360
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,284 Guru zegarmistrzostwa

About Nomateus

 • Birthday 02/27/1991

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

767 profile views
 1. Mam to samo - oby to była prawda i będzie mój. 42 okropnie duży, 36 jednak w takim wydaniu za mały, 39 będzie perfekcyjny. I ta bransa! W końcu będę miał coś o Longinesa.
 2. Dzień dobry! Trochę z bólem serca, ale po przemyślanej decyzji, na sprzedaż wystawiam swoją Omegę Speedmaster Professional, najnowsza ref. 310.30.42.50.01.001, cal. 3861 w hesalicie, rozmiar 42mm. Mój nadgarstek jest stworzony do kopert 36mm-40mm, chociaż długo z tym walczyłem. Full set: trzy pudełka, paragon z Jubitomu - zegarek kupiony w styczniu 2022, trzy karty (gwarancyjna, certyfikat itd.), instrukcja, pełna bransoleta, zawieszka cenowa. Stan 9/10. Jeśli się dobrze przypatrzeć znajdziemy jakieś włoskowate ryski na bransolecie, ale nie widać tego gołym okiem - zegarek od momentu zakupu miałem na nadgarstku kilkanaście razy. Jedyna widoczna gołym okiem rzecz to "kropka/rysa" na deklu, co pokazuję na zdjęciach (zdjęcie ze strzałką). Po więcej zdjęć zapraszam do wiadomości prywatnych. Co do ceny: najtańsza sztuka na Chrono z UE, bez pudełka i papierów, to kwota 28.500 toteż wydaje mi się, że cena w wysokości 27.300 26.700 będzie bardzo uczciwa. (poza forum, na OLX i fb, cena 27.600) Odbiór osobisty w Warszawie i gotówka lub ubezpieczona wysyłka po przedpłacie.
 3. Jest świetna, klasa wykonanie, ale... <fanfary> ..chyba jednak ostatecznie sprzedam! 😆 Wiem, że to głupie, ale cóż, takie hobby! Wydawało mi się, że będzie to taki DD do pary z Datejustem, natomiast są tak do siebie podobne, że chyba jednak nie byłbym w stanie codziennie pomiędzy nimi wybierać.
 4. Piękny jest i super fotki! Ten mesh to ori czy zamiennik?
 5. Pytanie jak to było od 1970 do 1979? Tego nie mogłem znaleźć. Dzięki!
 6. Tak i nie - mój ulubiony przedział rozmiarowy koperty to 36mm do 40mm. Trochę mi zajęło czasu zanim to zrozumiałem. Wygoda noszenia, to jak wygląda na nadgarstku - wszystko do mnie przemawia w tych rozmiarach. Także pójdzie na bazar.
 7. Tu miałem zagwozdkę - teraz to amerykańsko/japoński twór, ale jak było w latach 70 kiedy powstał ten model? Swiss made czy już może USA? Niestety Google nie pomógł lub nie szukałem wystarczająco dobrze. W każdym razie zaryzykuję i wrzucę post do tego wątku - przyleciała w sześć dni z Denver do Warszawy, Bulova Super Seville - dobrze wiadomo co przypomina (kopiuje), nie wiem jak długo u mnie wytrzyma, ale bardzo mnie nurtowała od dłuższego czasu i jestem pozytywnie zaskoczony jakością wykonania.
 8. 6 dni z Denver do Warszawy - całkiem szybko. Jestem miło zaskoczony jakością wykonania!
 9. Tak informacyjnie, bo może ktoś szuka - będę sprzedawał swojego Moona, hesalit z 2022, niebawem wrzucę na bazarek.
 10. Cześć! Tak jak w temacie wiadomości - potrzebuję porady jeśli chodzi o godne polecenia miejsce w Warszawie gdzie oddam zegarek w celu odnowienia/polerowania koperty. Chodzi o Seiko, które jest bliskie mojemu sercu, a przez parę ładnych lat trochę je porysowałem, jeszcze w czasach, kiedy aż tak bardzo zegarkami się nie interesowałem i nosiłem bransoletki - mocno zniszczyły koronkę oraz prawą część koperty. Pamiętam, że kiedyś mignął mi na forum adres Piękna 47 w Warszawie. Czy to jest dalej polecane miejsce? Dzięki!
 11. Dzięki bardzo za odpowiedź! Zakupiłem dzisiaj w nocy, wziąłem z USA w świetnym stanie, full set, co prawda sama przesyłka to 75 dolarów, ale warto mam nadzieję. Zdecydowałem się na czarną tarczę, ponieważ mam DJa ze srebrną i nie było sensu brać aż tak podobnego zegarka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.