Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

maba

Użytkownik
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by maba

 1. U mnie też. Wprawdzie nie pierwszy Casio, ale pierwszy G. I czuję, że nie ostatni
 2. Bajeranckie słoneczko! BTW. A 5600 od wczoraj na Allegro podrożała o dychę
 3. Hej, Ma ktoś może W59 oraz F91 i mógłby pyknąć fotkę porównawczą? Czym one właściwie się różnią prócz nieco innego wyglądu i tego, że W59 jest WR50?
 4. Piękny zegarek. Chociaż koszula i zdjęcie też niczego sobie..
 5. Cudo! Poproszę więcej dobrych zdjęć i do Galerii
 6. maba

  NÓŻ

  Fajne, ładne, tylko czubek słaby ;> Jak ma być tanio, dobrze i stalowo, to może np. BM Monochrome?
 7. Ponadto obawiam się, że szkiełko w DW-5600 może być bardziej podatne na zarysowania - właśnie z racji niezabudowania jak w G(W)-9000 (pamiętam jak wyglądał mój stary Casio; dość traumatyczne przeżycie). Jeszcze jedna kwestia; chciałbym coś większego, bo Seiko 5 nieco za mały.. Ale znów dziwna siała ciągnie do 5600
 8. Tak, znam ten temat - przejrzałem chyba wszystkie. Zresztą, sam spojrzyj na wynik - jest po równo Z tamtego wątku szczególnie zainteresowała mnie Twoje ostatnia wątpliwość; której de facto, jeszcze nikt nie rozwiał.. Chyba jednak wybór padnie na dw-5600 - piękno płynące z prostoty, czyli to co lubię. W dodatku zakochałem się w tym modelu od pierwszego wejrzenia; dopiero później odkryłem że g-900 też jest całkiem, całkiem W każdym razie; jeżeli ktoś ma coś ciekawego do powiedzenia/poradzenia - nie obrażę się, a wręcz przeciwnie!
 9. I teraz mam dylemat.. G-9000 czy DW-5600; obydwa piękne chociaż zupełnie inne. Najchętniej zgarnąłbym je wszystkie - jak te pokemony Niestety fundusze nie pozwolą i muszę któregoś wybrać.. Szanowi koledzy mają może jakieś zdjęcia porównawcze obydwu modeli? Bo wydaje mi się, że aż tak ogromnej różnicy wielkościowej pomiędzy nimi nie ma, czyż tak? Pozdrawiam, maba
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.