Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

GONZO

Użytkownik
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About GONZO

 • Birthday 03/13/1984

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Katowice
 1. Czołem Koleżanki i Koledzy, Dawno się tu nie udzielałem ze względu na permanentny brak czasu. Chciałbym pomóc koledze, któremu podczas włamania do domu w okolicach Berlina skradziono kilka tygodni temu 4 zegarki: - Muehle Glashuette (odzyskany - info poniżej) - Junghans - Anker - Jgeha Co ciekawe, jeden z nich udało się odzyskać (Muehle) - kolega znalazł go na eBayu i kupił. Po swój zakup udał się z policją, ale niczego więcej niestety nie znaleźli. Sprzedający twierdził, że kupił zegarek na bazarze niedaleko jednego z dworców w Berlinie. Pozostałe trzy, które mają dla niego wielką wartość sentymentalną należały do jego ojca - poniżej zamieszczam zdjęcia - zaznaczam, że są to zdjęcia sprzed renowacji. Zdjęciami po renowacji niestety nie dysponuję. Gdyby komuś z Was udało się odnaleźć któryś z poniższych zegarków w internecie lub gdziekolwiek indziej - proszę o prywatną wiadomość. Z góry dziękuję Wam za pomoc.
 2. W sierpniowym Playboyu - wywiad z Kamilem Durczokiem, a na jego ręce IWC Portuguese Chronograph (na 99% wersja z niebieskimi indeksami). Może ktoś ma i wklei skan?
 3. Racja, w planach jest HORIDO Carbon, lub coś z przeszyciami w kolorach niebieski/czerwony. Zobaczymy jak sprawdzi się Carbon i będę kombinował.
 4. Dziś na ręku niedawny nabytek nr 0403/1984
 5. Kupiłem od Michała już 3 zegarki. Gdyby ktoś się wahał - zegarki zawsze są w 100% zgodne z jego opisem. Sympatyczny, pozytywnie zakręcony człowiek! Pozdrawiam!

 6. Co prawda zakupiony już jakiś czas temu, ale dopiero teraz doczekał się sesji fotograficznej. Longines na werku Longines 302 z małą sekundą. Piękna tarcza i czarne jak smoła wskazówki. Służy mi dzielnie jako garniturowy wintydż
 7. A tu moja perełka: Glashütte Original Spezimat Flieger: - kaliber GUB 10-30, m.in.: 22 kamienie, data, stop sekunda - tytanowa koperta - śliczna koronka - tarcza, która wygląda jak emaliowana - złocony werk, przepięknie szlifowany - po prostu cudo ukryte pod pełnym deklem Edit: Zmiana treści i zdjęć na ładniejsze
 8. Może nie do końca w temacie, ale jest ciekawostka w 00:50:
 9. Wygląda mi to na Seiko z serii SQ 100 (Kinetic), tyle że wersja z czarną tarczą, możliwe, że w tytanie.
 10. Glashütte Original Spezimat z lat 90-tych w tytanowej kopercie na werku GUB 10-30 kupione dziś z rana na Alledrogo
 11. Omikron z małą sekundą i Alpina sea-strong. I jeden, i drugi wyglądają zdecydowanie lepiej niż na zdjęciach. Alpina ubrana już w pasek
 12. 150 PLN z przesyłką. Dziś już do mnie dotarł - wygląda lepiej niż na zdjęciach. Ma piękne niebieskie wskazówki!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.