Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zbyszekk

Użytkownik
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  ...wolałbym uniknąc sytuacji, że teraz wpłacę zaliczkę i będę musiał na urlopie jeść chleb z pasztetem ;) Czy mógłby ktoś założyć za mnie tą zaliczkę?
 1. U mnie są prosto , a załączyły się bokiem.
 2. Pogoda barowa , to się dostosowałem. ps. nie wiem dlaczego bokiem..
 3. Umarł narkoman i poszedł do piekła . Otwierają się bramy piekieł a za nimi pola pełne marihuany , leci szczęśliwy i zbiera całe naręcza , a tu głos diabła ... po co rwiesz ? Jak już nazrywane . Patrzy dalej , i rzeczywiście pełno nazrywanego zielska . No to dalej leci przewracać i suszyć . A tu głos diabła ... po co suszysz ? Jak już nasuszone . Patrzy dalej , a tam pełno gotowego suszu . Leci więc skręty robić , a głos diabła ... no i po co skręcasz ? jak już naskręcane . Patrzy obok a tam całe góry gotowych skrętów , leci więc i wybiera największego i krzyczy do diabła - diabeł daj ognia ! Głos diabła : hmm byłby ogień , byłby raj .
 4. To był kiedyś mój ulubiony zegarek i co najdziwniejsze jeden z najdokładniejszych , robił + 2 sekundy na dobę .
 5. Powiem ci że mam to samo , odkąd go kupiłem reszta zegarków grzeje miejsce w kasecie . Stałem się jednozegarkowcem .
 6. To jest kwintesencja idei noszenia zegarków mechanicznych . Reverso będzie ( prawdopodobnie ) moim następnym/ostatnim/jedynym zegarkiem .
 7. Wybacz - Freudowska pomyłka . Tuż przed napisaniem tego postu z pewnym Wojtkiem rozmawiałem . Dzięki za info o longinesie .
 8. Ja z przykrością muszę stwierdzić że większość zegarków GLYCINE mi się nie podoba .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.