Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Doczu

Użytkownik
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

About Doczu

 • Birthday 05/05/1974

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  72285

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Sosnowiec
 • Hobby
  Góry, woda, las

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki. Ale to drugie foto to po jakim czasie robione ?
 2. Mam pytanie odnośnie 1970. Ktoś ma porównanie jak świeci dryga wersja względem pierwszej ?
 3. W kwestii lumy w 1970 - generalnie, na co dzień jest lipa, ale w faktycznych ciemnościach (gdzies w lesie,w górach czy właśnie na dużych głębokościach) gdzie nie ma tzw. "szumu świetlnego" to tarcza jest dość dobrze widoczna. Oczywiście nie ma startu do luminovej np. z Seiko, ale godzinę da się odczytać.
 4. ale wyluzuj. Kiedy mu napisałeś ostatni raz ?
 5. No bez przesady. Dobra wola nie ma tu nic do rzeczy. Zegarek został kupiony NOWY i z gwarancją (w szczegóły tejże warto by się wczytać) z której Don Kozdro chce skorzystać. Owszem formę może przybrał zbyt roszczeniową, ale już został uświadomiony, że odsyłka to tylko na jego koszt. Takie zasady panują niemal wszędzie. Z wpisów wnioskuję, że sprzedający ma jedynie obiekcje z wymianą zegarka na inny egzemplarz, choć trochę tego nie rozumiem. No ale skoro zwrot przyjmuje, to nie widzę problemu. Zwracam i tyle.
 6. Dlatego męska decyzja - zwracasz i dostajesz kasę z powrotem, albo żyjesz z rysą na zegarku. Innej opcji raczej nie widzę.
 7. To trochę słaba akcja, jak sfoszył w ten sposób Ja na Twoim miejscu odesłałbym dla zasady. Na bazarku wyhaczysz tego Dana prędzej czy później.
 8. No nie ma co wylewać łez. Nic nie jest za darmo. Za przesyłkę do Ciebie też ktoś musi zapłacić powtórnie. U nas w kraju działa to identycznie. Zagadaj ewentualnie w kwestii obniżenia ceny. Jest to jakieś rozwiązanie jeśli z tą rysą jesteś w stanie żyć.
 9. No tak to zazwyczaj działa. Odsyłasz mu (po konsultacji na jaki adres) na własny koszt (chyba że ustalisz z Danem inaczej), a potem on na swój koszt przysyła Ci nowy zegarek.
 10. Ale z czym się wkopał ? W specyfikacji nie ma wzmianki o tym że to real compressor. Jedynie napomyka o tym w historii zegarków typu diver. Jeśli w specyfikacji tego nie ma, to trudno oczekiwać takich rozwiązań. Po prawdzie mało mnie interesuje jakie rozwiązanie zastosowano - ważne, że zegarek nie przecieka podczas pływania. Ani chybi, większość z nas nie zanurkuję głębiej niż dopuszcza PADI, a i pewnie znajdzie się wielu takich, którzy nawet takiego wyniku nie osiągną.
 11. Zakładam, że jeśli sprzedający umieszcza w specyfikacji zapis o wodoszczelności 200m, to nie jest to tylko napis na tarczy, tylko właściwość realna. Jeśli nie, jest to powodem do zwrotu, ponieważ sprzedający wprowadza w błąd. Wpisu o tym że koperta jest wykonana w technologii "Compressor" nie ma w specyfikacji.
 12. No ciekawa historia. Daj znać jak odpowie. Ja w swoim 44mm pływam i nic się nie dzieje. Zakładam że jak jest deklarowana wodoszczelność 200m, to sikor będzie ją trzymał bez względu na to czy koronka jest zakręcana, czy nie.
 13. Chyba nie czytałeś tego wątku zbyt dokładnie. Jeden z kolegów uszkodził szkiełko, wiec uszkodzenie mechaniczne. Szkiełko wymieniono mu bezpłatnie i to chyba nawet z kurierem w jego stronę. Jak może być z innymi elementami, to raczej nie my jesteśmy beneficjentami takich pytań. Bo taka jest idea kopert typu compresor a zegarek ma aspiracje w miarę wiernie odtworzyć tę konstrukcję
 14. Nie wiem. Po prawdzie to nie spędza mi to snu z powiek
 15. tak. W wersji 44mm koronka jest wciskana.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.