Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Repttail

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Recent Profile Visitors

268 profile views
 1. 1970 wygląda również fajnie. Tu jest jego recenzja. 1963 wygląd super, tylko właśnie kwestia żywotności. Tymancjo a jak z wysokością bo wydaje się dość wysoki. PS: dzięki za zdjęcia!
 2. Zegarek mi się bardzo podoba, chyba na niego się skuszę albo porozglądam za podobnym,, jakieś propozycje?
 3. Super zegarek! Gdybym wiedział to co wiem ... Rozumie, że pewnie nie bezie wznowienia? Cena jakość z tego co widzę i czytam bardzo dobra.
 4. Dan Henry model 1963 https://danhenrywatches.com/products/1963-pilot-chronograph Proszę o radę bo mam masę sprzecznych emocji w związku z tym zegarkiem. Zastanawiam się czy go kupić... Na plus przemawia świetny wygląd, a niestety na Tag Heuer Autavia nie bedzie mnie raczej stać. Kwarc, powłoka szafirowa (czy lepsze to niż zwykły kwarc?), dodatkowy pasek. To jeśli chodzi o plusy. Czy ktoś ma takowy zegarek, czy coś więcej może powiedzieć o firmie? Z góry dziękuję.
 5. Straszeni szkoda Chris'a, miał świetny głos i potrafił w każdej stylistyce się odnaleźć. https://www.youtube.com/watch?v=UUXBCdt5IPg
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.