Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Repttail

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Recent Profile Visitors

135 profile views
 1. 1970 wygląda również fajnie. Tu jest jego recenzja. 1963 wygląd super, tylko właśnie kwestia żywotności. Tymancjo a jak z wysokością bo wydaje się dość wysoki. PS: dzięki za zdjęcia!
 2. Zegarek mi się bardzo podoba, chyba na niego się skuszę albo porozglądam za podobnym,, jakieś propozycje?
 3. Super zegarek! Gdybym wiedział to co wiem ... Rozumie, że pewnie nie bezie wznowienia? Cena jakość z tego co widzę i czytam bardzo dobra.
 4. Dan Henry model 1963 https://danhenrywatches.com/products/1963-pilot-chronograph Proszę o radę bo mam masę sprzecznych emocji w związku z tym zegarkiem. Zastanawiam się czy go kupić... Na plus przemawia świetny wygląd, a niestety na Tag Heuer Autavia nie bedzie mnie raczej stać. Kwarc, powłoka szafirowa (czy lepsze to niż zwykły kwarc?), dodatkowy pasek. To jeśli chodzi o plusy. Czy ktoś ma takowy zegarek, czy coś więcej może powiedzieć o firmie? Z góry dziękuję.
 5. To ja od razu się dopytam o jakiś sprawdzony sklep ze skórzanymi paskami, bo właśnie planuje wymianę a zdjęcia są świetnie zrobione i nie chce się rozczarować.
 6. Straszeni szkoda Chris'a, miał świetny głos i potrafił w każdej stylistyce się odnaleźć. https://www.youtube.com/watch?v=UUXBCdt5IPg
 7. Podpisuje się pod Visodate, wygląda najlepiej i wydaje się najbardziej uniwersalny. Tuż za nim Seiko...
 8. Zastanawiam się czy są jakieś warsztaty zegarmistrzowskie organizowane dla osób zaczynających przygodę z zegarkami. Ewentualnie gdzie można szukać takich informacji w przyszłości.
 9. Dziękuje, najpierw chyba pooglądam obrazki (bo ta książka jest bardziej dostępna) a potem poszuka książek Bartnika i Podwapińskiego. Swoją droga to jakieś niepojęte, że nie ma bardziej aktualnych książek na temat zegarmistrzostwa i zegarków w j.polskim. PS: Bardzo dziękuję za odpowiedzi.
 10. Bardzo dużo pozycji, jaką książkę polecacie na sam początek, takie ABC od którego warto zacząć?
 11. Witam serdecznie. Od zaledwie paru tygodni interesuje się zegarkami i wszystkim co z nimi związane. Tak, wiem to krótki staż, ale każdy kiedyś zaczynał. Pozdrowienia z Podkarpacia, Krzysiek PS: Dziękuję za przyjecie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.