Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

snajperrr9

Użytkownik
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

92 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

147 profile views
 1. 😂🤣 Można popuścić 😆
 2. U mnie wśród lokalnych dziadków, których przeszłość nie każdy zna, króluje Orient patelnia.
 3. Cokolwiek byśmy zrobili, doba i tak będzie trwała 24 godziny 👌
 4. Pewnie masz rację. Dla mnie to jest jakaś abstrakcja. Trafi na nerwowego klienta i mu przestawi oś ryja.
 5. My to wiemy. Ale nie dziwię się, jak ktoś to łyknie. Ten wuj "profesjonalny sprzedawca" ma wystawionych 151 zegarków, z których najdroższy kosztuje 25777zł 🤦‍♂️
 6. Lukas84, aby nie być gołosłownym wkleję link do aukcji, na której on kupił ten zegarek. Przypatrz się, że kupił to od zawodowego handlarza, więc w tym wypadku nie ma mowy o nieświadomości. https://archiwum.allegro.pl/oferta/seiko-5-automatic-4r36-03t0-w-stali-na-bransolecie-i9514034980.html
 7. Dogadaliśmy się. On też to kiedyś kupił nieświadomie więc nie robiłem dymu. Swoją drogą wejdźcie sobie na WISH i wpiszcie hasło 'seiko automatic' 😝 Miłej lektury.
 8. Cześć. Kupiłem na olx takie Seiko. Mam jednak kilka wątpliwości. Nie znalazłem takiego modelu w necie. Podobny to Srp605k1, ale ma czarny datownik. Druga wątpliwość to nie ma stop sekundy. Czy to możliwe? Czy on wg Was jest oryginalny? Luma gorsza niż w SNZF. Chyba nie ma wątpliwości. Zobaczcie na indeks na 6.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.