Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jan

Użytkownik
 • Content Count

  2,304
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8,326 Guru zegarmistrzostwa

1 Follower

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

1,292 profile views
 1. Kolega w Szwajcarii odebral suba, u jednego dilera czekał już prawie 2lata i nic a u drugiego zapisał się w kwietniu i dostał :)) jak zawsze nie ma reguły
 2. @cordi7 Oszczędzę Ci trudu szukania wśród tych marek podpowiedź
 3. Może małe odkurzenie tematu po wakacjach o ile są jacyś chętni?
 4. Na jednej z butelek 1918 o ile mnie oczy nie myla
 5. @evilym To łap 58 czarnego, jak chcesz to moge odkopać pare zdjec wrzucanych na forum (te gdzie jest założony do koszuli) Zulu dla mnie ma trochę za duzo na tarczy ale jest spoko szczególnie nowa mniejsza wersja.
 6. To zegarek kolegi który miałem okazję chwile ponosić i porównać z 58. Na zdjęciu perspektywa przekłamuje, i wyszedł nieco duży ale na nadgarstku 17,5-18 siedzi jak 58 czyli idealnie. Grubość jest wyczuwalna ale wg właściciela wystarczy ponosić i absolutnie znika, nie ma problemu z koszulami (podobno). W moim odczuciu był nieco "top heavy" ale to może być subiektywne szczególnie po szybkiej podmianie z 58.
 7. @Smycel super zestaw, też się nad spinkami zastanawiam. a okulary Filipa? like a boss
 8. tez kiedyś się podejmę, gorzej że trzeba robić ciasto min. dobę przed robieniem pizzy cóż najwyraźniej perfekcja wymaga poświeceń. ps: Testowałeś czy suszone drożdże też dają radę? Takie akurat mam zwykle w domu ale świeże to nie problem, resztę zawsze można zamrozić.
 9. a u mnie wczoraj santos na gościnnym występie w wawie
 10. Tak tak, ja sie oczywiście droczę (w kierunku rolexa). To co robi MB jest 👍
 11. No nie wiem, przy bodaj 1 edycji MB mowil ze jak dorobili zegarki to poszły do tych ktory im wysyłali emaila ze kochają marke :))
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.