Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jan

Użytkownik
 • Content Count

  494
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

671 Mistrz

1 Follower

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

362 profile views
 1. przy takim cacku awers tez nalezy pokazac
 2. Też mnie zaciekawiło stwierdzenie o różnicy odcieni. U siebie nic takiego nie widzę
 3. Ararat spoko, ale WG mnie od 10tki w gorę. %tka daje mocą aczkolwiek może nie jest to tak wyraźne jak nie masz starszych wersji do porównania
 4. Przepraszam ale co ja konkretnie głupiego napisałem? Widziałem kilka ofert na seamastery które były dosyć wysokie, to że Ty patrzysz realnie na rynek, rozumiejąc jak to działa nie znaczy ze wszyscy tak mają.
 5. Seamaster tez idzie. Tylko jak ludzie chcą -20% z metki za używany zegarek (gdzie taki rabat dostajesz na hasło "dzień dobry" u AD) to sam nie wiem czemu żalą się że sprzedać nie mogą.
 6. Gratluje zakupów! Scarabus i caoli ila to bardzo przyjemna parka. Co do bezludnej wyspy: WR (burbon) Port Askaig (morze) Ardbeg (Uigeadail najchętniej o ile sie mieści w kryteriach, jak nie to 10) Oczywiście mógłbym dodac inne ale powiedzmy ze te 3 by wystarczyly
 7. Znajomy ostatnio takie WR trafil w dobrej promo. Umawiamy sie na degustacje bo zapowiada sie zacnie.
 8. Myślałem o takich 5/10 ale nie sa enduro compatible 😂 tzn jak sobie pomyślałem jak podjazd by wyglądał w lecie to stwierdziłem że poszukam czegos poniżej kostki.
 9. skończy sie pandemia i turystyka zegarkowa rozkwitnie :) bo jak masz kupić na miejscu albo w tej samej cenie mieć zegarek + bilet w 2 strony i jeszcze uzasadnić to wakacjami...
 10. dokladnie, lezą te 58 ktore są uzywane w cenie + metka albo tyle co metka. No i bransolety schodza nieco szybciej niz paski.
 11. lecę serię kryminałów W.Chmielarza z komisarzem Mortką. Całkiem przyjemna lektura
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.