Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

matyr

Użytkownik
 • Content Count

  431
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. matyr

  Policzmy MONSTER'y

  Panowie, jak któryś nie nosi bransolety, to ja chętnie odkupię. Może być poważnie używana.
 2. matyr

  Policzmy MONSTER'y

  Chłopy - kupię starą wersję, nikomu się nie znudził?
 3. hej, a mi przedałaby się manual.pl do 3202. Będę wdzięczny.
 4. niestety nie działa, a do tego jako jednyna pozbawiona jest szkła. Tzn było, ale stłuczone i wyrzuciłem jego resztki co by mi się dziecko w domu nie pokaleczyło. Ale tak jak pisałem wcześniej, wszystkie te stopery musiały działać, nie podejrzewam tam jakichś mechanicznych uszkodzeń, takie rzeczy po prostu były wyrzucane.
 5. Panowie, a te machiny odkopałem w naszym firmowym podręcznym magazynie. Jestem przekonany, ze każdy z nich ma oddzielną historię, pracuję w branży związanej z hmmm powiedzmy szeroko pojętą ochroną środowiska. , a stopery zapewnie mierzyły ile wody i w jakim czasie płynie w rzece. Wszystkie, poza jedną RUHLĄ są zdiełano w CCCP. Niestety, tylko jeden działa, ale to na 100% kwestia czyszczenia i będę jak złoto. Inną sprawą jest, ze kompletnie nie wiem co z nimi zrobić... [/img][/img]
 6. Moim zdaniem ten zegarek jest fantastyczny. W życiu nie widziałem tak doskonale dobranych proporcji. Naprawdę chylę czoła przed jego projektantem, szczerze gratuluję zakupu... i równie szczerze zazdroszczę. Mam też dwa pytanka, na stronie Konrada Damasko wyczytałem, że zegarek ma 40 mm? I ile kosztował, jeśli można oczywiścvie?
 7. Człowieku odpadam... Mało się na tym wszystkim znam (żeby nie powiedzieć, że wcale ), ale nie sądziłem, że istnieją jeszcze takie cuda. Jestem tylko ciekaw HOW MUCH?
 8. Witam, mam do Was pytanie. Znalazłem na dnie szuflady nieużywany od conajmniej 12 lat, kupiony jeszcze w liceum, zegarek tajemiczej marki AQUATOR. Pamiętam, że używałem go wakacyjnie-kąpaniowo dość intensywnie i nigdy nie uległ zalaniu. Wsadziłem do niego nową baterię i ożył! Tkwi w nim zdaje się jakaś miyota. Czy należy w jakiś sposób zakonserwować uszczelkę? Co z koronką? Jest zakręcana, ale jakaś uszczeleczka musi też tam chyba być? No i wreszcie czy ktoś coś wie o tej marce, pamiętam, że dla mnie wtedy to był gigantyczny wydatek...
 9. A tu taka ciekawostka z alle: Louis Dubath Najbardziej mi się podoba "Mechanizm zegarka został wyprodukowany w Szwajcarii przy współpracy zegarmistrzów z firmy EDOX." W zasadzie to temat powinieniem założyć z "majstersztykach wystawienniczych..." Proszę o przeniesienie i przepraszam za pomyłkę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.