Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Black_SRT

Użytkownik
 • Content Count

  466
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Mazowsze
 • Hobby
  szybkie samochody i piękne zegarki

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzwoniłem i powiedziano mi że ten dokument powinienem okazać przy odbiorze zegarka. Dostałem zdjecie dokumentu na mail.
 2. Wczoraj zapisałem się na Explorera 2 (czarnego) I oczywiście zgubiłem deklarację zakupu, mam nadzieję że nie będzie niezbędna do odbioru zegarka😬
 3. No to pięknie, jeszcze w zeszłym tygodniu dostałem mail że mogę się zapisać stacjonarnie, czas oczekiwania 2 lata...to już mogę nie jechać do salonu.
 4. Baterię wymieniłem, bo też myślałem że coś z nią nie tak. Spróbuję z tym kołem zobaczymy. Dzięki.
 5. Niestety nie pomogło. Na tą chwilę zatrzymał się i nie chodzi w żadną stronę
 6. Sprawa wygląda tak, zegarek się zatrzymał, założyłem nową baterię i chodzi do tyłu. Zegarek Zodiac z mechanizmem Ronda najprawdopodobniej 705. Uszkodzony mechanizm?
 7. Te same modele? Tu są automaty na Ecie i Miyocie.
 8. Kupowałem u nich Evant'a. Polecam sklep, wszystko przebiegło idealnie.
 9. A pomijając już sprawę rzekomej oryginalności, to stwierdzenie że nosi niewielkie ślady użytkowania to zdecydowane nadużycie...
 10. Taki o to pacjent. Wartość sentymentalna. Część nr seryjnego nieczytelna (184455xx) a chętnie dowiedziałbym się więcej o tym zegarku. Model, lata produkcji. Czy otwiera go się od strony dekla. Wygląda na wciskany ale nie chce odejść. Otwiera się górna część koperty ale mam tylko dostęp do tarczy i wskazówek. Czy problem będzie z kupienie wałka i koronki do niego?
 11. Mogę się wypowiedzieć bo mam takiego od momentu premiery. Co prawda noszony okazjonalnie na przemiennie z innymi. Myślę że raz na 2-3 tygodnie gości na nadgarstku. Czas trzyma dobrze, nie zauważyłem specjalnych odchyłek. Jest bardzo wygodny, mam mały nadgarstek i nie mam z nim problemu. Koperta nie łapie łatwo rys. Jedyne mikrorysy mam na bezelu. Koperta jest szczotkowana więc we własnym zakresie raczej nie poprawisz, Warto. Chociaż jeśli nie zależy Ci na dacie to bym brał bez.
 12. Z tego co kojarzę checkout kosztuje dodatkowo i kupujący pokrywa koszt.
 13. Dzięki Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.