Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bohuslav

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Olsztyn
 1. Poproszę 1 ścienny. Przelew poszedł.
 2. Ktoś z kolegów będzie reflektował na 960 SE? https://meranom.com/en/amphibian-se/960se/vostok-watch-neptune-se-960728.html
 3. A jak z tym, można brać? https://www.olx.pl/oferta/poljot-aviator-CID87-IDl3fM8.html#c8aa5cfcd1
 4. SARB i SAEX mi się nie podobają. Na chwile obecną stawiam na SRP551K1
 5. Nadszedł dzień aby zakupić zegarek na bransolecie. Dodatkowe wymagania: jasna bądź niebieska tarcza, może być używany Grzebią troszkę na forum oraz po rożnych sklepach wpadły mi w oko takie zegarki: -Orient Sporty Automatic Wide Calendar FEV0N002WH http://zegarki24.net/p/139/1290/orient-sporty-automatic-wide-calendar-fev0n002wh-zegarki-meskie-rodzaj.html - Orient Disk Automatic FER0200FD0 http://zegarki24.net/Orient-Disk-Automatic-FER0200FD0 - SEIKO SPORTS AUTOMATIC SRP551K1 http://luxtime.pl/pl/p/Zegarek-SEIKO-SPORTS-AUTOMATIC-SRP551K1/16614 - SEIKO 5 SPORTS AUTOMATIC SRP729K1 http://luxtime.pl/seiko5 Pytanie poza konkursem: Gdzie można dostać Rodina R005 bądź coś podobnego w zbliżonej cenie?
 6. No to super a już się obawiałem że cena będzie większa niż wartość zegarka. Dzięki za info.
 7. Czy da się zamontować nowe szkiełko w moim plojocie (przepraszam za jakość zdjęcia, robiłem kalkulatorem). Wiem, że wartość zegarka jest nikła i może to być nieopłacalne ale to pamiątka po ojcu. Da się go jeszcze uratować?
 8. Panowie potrzebuje pomocy z moim zegarkiem. g shock GA100CM. Z uwagi na to iż jest to mój trzeci zegarek w kolejności jaki zakładam, wiec zbyt często go nie nosze. Nad ranem zauważyłem, iż wygasł wyświetlacz, po pracy wybierałem się do zegarmistrza na wymianę baterii ale okazało się że nadal chodzi. Tylko godzina cyfrowa jest inna niż analogowa i w żaden sposób nie mogę ich zgrać. Jakieś pomysły jak to zrobić? Sprawa nieaktualna, po godzinie walki udało się.
 9. Z racji tego, iż paseczek trafił do mnie to pochwale się jak wygląda z moim zegarkiem. Z góry przepraszam za nienajlepsze zdjęcia, nie jestem specem od fotografii. A Spinerowi dzięki za paseczek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.