Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dawm

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący
 1. dawm

  OMEGA vs. ROLEX

  Jeszcze raz wielkie dzięki za sugestie i opinie. Zegarek jest kapitalny. Każdego dnia lubię go jeszcze bardziej. Fajnie się układa na ręce a bransoleta jest bardzo wygodna. Rozmiar też jest idealny.
 2. Witam, czy mógłbym prosić o info. jak dodać zdjęcia? Próbowałem na dwa sposoby: - jako załącznik - ale zbyt duże - jako adres URL - do stron hostingowych - też mi się nie udaje. Z góry dzięki!
 3. dawm

  OMEGA vs. ROLEX

  Panowie - wielkie dzięki za wszystkie opinie i sugestie. Ostatecznie wybór padł na AT z niebieską tarczą. We wtorek albo w środę odbieram zegarek
 4. dawm

  Motocykle

  Jeździłem Thunderacem 150 KM a to chyba ten sam silnik (protoplasta silnika r1 - tak mi się wydaje). Zbierać się będzie dość fajnie. A w temacie - ja aktualnie śmigam na Suzuki Hayabusa I gen. z 1999 r. - Wersja open z 340 km na blacie
 5. dawm

  OMEGA vs. ROLEX

  Jestem już prawie pewny, że będzie to AT
 6. dawm

  OMEGA vs. ROLEX

  Nie taki był mój cel.
 7. dawm

  OMEGA vs. ROLEX

  GS brałem pod uwagę, ale nie mam gdzie go zobaczyć. Później go odpuściłem. JLC - chciałbym coś bardziej casualowego. Ten mi się kojarzy z typowym garniturowcem.
 8. dawm

  OMEGA vs. ROLEX

  Tego Rolexa akurat nie mieli w salonie. Przymierzałem podobne gabarytowo i jeśli chodzi o rozmiar to było OK (chyba DateJust). Wykonanie - podobnie jak w Omedze - bardzo mi się podobało ale mam z Rolkiem inny problem. Bardzo dziwnie czułem się z nim na ręce Wydawało mi się, że jest taki "narzucający się" i prowokujący otoczenie... Zresztą, moja dziewczyna powiedziała: "spoko - i tak ludzie będą myśleli, że to podróba i dało mi to do myślenia choć wiem, że zegarek nie kupuje dla innych tylko dla siebie. Z AT takich rozterek nie mam i zwyczajnie dobrze się czułem z nim na ręce (może do Rolka jeszcze nie dorosłem? Chociaż akurat Submariner to moje marzenie i w nim się czułem świetnie i na pewno go kiedyś kupię).
 9. dawm

  OMEGA vs. ROLEX

  Jeszcze nie kupiłem zegarka. Póki co przymierzam to co mi wpadnie w oko Zegarek z założenia ma być nowy. Różnica w wysokości utraty wartości pomiędzy O. a R. nie ma dla mnie jakiegoś większego znaczenia. Zegarkiem będę się cieszył dłużej i nie mam zamiaru go szybko sprzedawać.
 10. dawm

  OMEGA vs. ROLEX

  Co podkusiło? Czysta ciekawość Przyznaje jest Monaco jest b. fajne ale na tę chwilę skłaniam się do ku Omedze. Może kupię TH Monaco jako 3 albo 4 w kolejności zegarek bo ma coś w sobie.
 11. dawm

  OMEGA vs. ROLEX

  No i klops. Dzis na reku wyladowal Tag Heuer Monaco. Przyznaje ze zrobil na mnie spore wrazenie. Co prawda jest na pasku ale to przezyje . Czy zatem AT bedzie lepsza od Monaco? Ktory ma lepszy mechanizm?
 12. dawm

  OMEGA vs. ROLEX

  Co do daty - to jej obecność nie jest dla mnie ważna. Jest OK. Nie ma jej też jest OK. Dlatego też pierwotnie pod uwagę brałem także Omegę Seamaster 300 taką: http://jubitom.com/meskie/zegarek-omega-o-23330412101001-10333.html ale ostatecznie uznałem, że nie będzie to aż tak uniwersalny zegarek ale AT. W tych kwotach to raczej nie traktuję zegarka jako inwestycji. Fajnie, gdyby nie tracił na wartości jakoś bardzo dużo, ale raczej kupie ten zegarek na dłuższy czas wiec ma to dla mnie drugorzędne znaczenie. Dlatego tak się waham przed zakupem - nie przewiduję jego szybkiej odsprzedaży. Explorera nie brałem pod uwagę - rozważę go.
 13. dawm

  OMEGA vs. ROLEX

  Dziś miałem AT na ręce i muszę powiedzieć, że pomimo mojego małego nadgarstka leży znakomicie. oprócz AT przymierzałem inne zegarki ale AT zrobiła na mnie niesamowite wrażenie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.