Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

starbury

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie wiem, tak ma:) Na deklu jest tylko: Cartier, swiss made, gramatury i automatique.
 2. Szanowni klubowicze Czy ktoś z Was orientuje się, czy i jak można ustalić rok produkcji Santosa w oparciu o numer seryjny na jednym z ogniw bransolety (262489)? Próbowałem coś ustalić online, ale nic nie znalazłem. Dzięki za pomoc lub wskazówki, gdzie szukać.
 3. Cześć Proszę o opinię na temat autentyczności zegarka z linku. https://allegro.pl/oferta/cartier-santos-automatic-steel-gold-18k-piekny-8094710023 Z góry dziękuję za pomoc.
 4. Panowie Proszę o opinie o autentyczności poniższego zegarka. http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7295364276
 5. Btw. Jeżeli komornikowi nie uda się sprzedać jednego z zegarków za cenę wywoławczą, to musi zorganizować kolejną licytację. Cena wywoławcza to w tym przypadku 50% kwoty oszacowania:)
 6. A to przepraszam, zasugerowałem się tym, że Oris sponsoruje Williamsa.
 7. Z tej samej aukcji: "Proszę zważyć, że na aukcji prezentowany jest zegarek, którego wszystkie elementy są oryginalne firmy Zenith, podówczas jeszcze bardziej górnej półki niż współcześnie"
 8. http://allegro.pl/item1166996210_piekny_zegarek_breitling.html Gość w ogóle nie jest pazerny - weźmie, ile dadzą. Ciekawe, co na to dziadek?
 9. Co nosi Grzegorz Kołodko?
 10. http://www.allegro.pl/item1067386194_rolex_oyster_perpetual_ze_zlota_branzoleta.html Cena okazyjna, a opis ujmujący:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.