Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

alleck

Użytkownik
 • Content Count

  579
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

397 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About alleck

 • Rank
  Bartek
 • Birthday 04/01/1977

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław

Recent Profile Visitors

808 profile views
 1. Jak już podnosimy wątek do góry to i ja się przypomnę. Rok i jeden dzień już jest u mnie. I raczej nie zamienie na nową wersję.
 2. To i ja wrzucę pomarańczkę. Nie noszona już prawie rok.
 3. A gdzie ja napisałem, że ja mam zamiar kupić/odebrać zamówiony zegarek ? Jak już pisałem, jeśli bank będzie karał ujemnym oprocentowaniem za pieniądze które leżą na koncie, to mniej stracę wpłacając je do AD i odbierając dajmy na to po 2 latach. Bo odbiorę "te same" pieniądze ("te same" napisane specjalnie w cudzysłowie, bo wiadomo, że ich siła nabywcza będzie mniejsza), ale i tak będzie to więcej niż ujemne odsetki z banku. Taki smutny żart Panowie...
 4. W kontekście ostatnich informacji na temat ujemnych stop procentowych w banku to może być wyjście żeby nie płacić bankowi na przechowywanie pieniędzy. Zamawiać zegarki na które się czeka latami i wpłacać pełna kwotę
 5. Parafrazując lekko klasyka (może mnie nie wywalą za to z forum ) Znowu żeś Pan otworzył tę puszkę z Pandorą
 6. Wybór jest. Cała seria De Ville zawiera chyba wszystkie możliwe kombinacje kolorystyczne oraz komplikacje. Jak pisałem, nie podoba mi się ani chrono, ani mała sekunda. Przy tak szerokiej ofercie można było zostawić Tresora w spokoju. Dla mnie te "nowości" są na siłę.
 7. Mierzyłem wiele razy Tresor. I stalową i złotą. Na mojej ręce leży idealnie. Wcale nie jest za duża. Dla mnie milimetr lub dwa mniej to już by była za mała.
 8. No tak, te wersje są klasyczne i nie rozumiem zupełnie tego pomysłu na ich psucie Omega ma tak szerokie portfolio produktów, że nie ma ciśnienia żeby wszystkie modele zmieniać
 9. A do mnie te nowe Tresory zupełnie nie trafiają, po cholerę dołożyli te dodatkowe subtarcze do tak klasycznego zegarka? Za cholerę nie rozumiem. Wersja z małą sekundą też do mnie nie gada. Takie nowości na siłę.
 10. alleck

  Perfumy

  No jak nie ma ? Przecież wyraźnie napisali: عطور محمد مهاب ش.ذ
 11. Zupełnie nie znam się na R. Dla mnie najnudniejszy jest Explorer poza tym przy DJ to chyba lupka by była? Albo jak kolega wyżej napisał OP (no ale dla mnie on nie jest najnudniejszy )
 12. Zdjęcie pochodzi ze strony https://timeandpassion.pl/produkt/zegarek-vratislavia-conceptum-architekt-ii-automatic/ Jest tam taka fajna lupka która powiększa każde ze zdjęć Sam sobie ten bacik ukręciłeś Ja oczywiście rozumiem ograniczenia budżetowe i technologiczne, ale kupuję jednak głównie oczami. I tak jak w Architekcie nie pasowało mi przesunięte okno daty, o czym pisałem wyżej, tak w Architekcie II jak zobaczyłem te niewycentrowane markery godzinowe to już później nie mogłem tego odzobaczyć
 13. W Architekcie II nie ma datownika Jak bylem na etapie poszukiwania garniturowca to chodził mi po głowie. Miałem nawet taki szalony plan, kupić go i zdjąć wskazówkę sekundnika Ale wszedłem na stronę, zobaczyłem przesunięcia farby na indeksach (praktycznie na każdym), pomyślałem sobie, że jak tak jest w egzemplarzu który ma być "reklamą" modelu, to mnie się nie chce próbować czy inny będzie lepszy. Chodzi mi o to, ten na godzinie 3 chyba najbardziej, ale reszta też nie jest lepsza i na zdjęciach pod innym kątem wygląda podobnie, więc to raczej nie jest błąd perspektywy: A szkoda, bo to bardzo fajny zegarek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.