Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

alleck

Użytkownik
 • Content Count

  483
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

275 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About alleck

 • Birthday 04/01/1977

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław

Recent Profile Visitors

696 profile views
 1. A to zależy w jakim kraju. W US to nadal popularny sposób płatności.
 2. Ja tylko pisze co pisali admini jak się jeden z kolegów żalił że mu się wyświetla reklama jednego z kandydatów na prezydenta na stronie głównej Poza tym Ty nie oglądałeś, a może małżonka/partnerka/mama. I nici z niespodzianki na Twoje urodziny
 3. Ale wiesz kolego, że te reklamy które Ci się wyświetlają bazują na profilu historii Twoich ostatnio przeglądanych stron
 4. U mnie mail też trafił do spamu. Po przeniesieniu do skrzynki odbiorczej link działa... Rejestracja przebiegła bez problemów.
 5. Wygląda na to, że żart który ja zamieściłem, okazał się być politycznym, bo też poleciał No cóż... Spróbujmy zatem tak... Żart hermetyczny, pewnie nie wszystkich ubawi, ale może chociaż zostanie dłużej (no chyba, że mod nie rozumiejąc żartu usunie, bo a nuż jest tam jednak podtekst polityczny )
 6. Jak przyjdzie taki wiek to chyba budzik trzeba będzie zacząć ze sobą nosić bo i ze wskazówkami może być problem
 7. Bardzo fajna ta osa. Zawsze mi się podobała ale nigdy nie byłem na tyle odważny żeby ją kupić
 8. Cena łatwa do sprawdzenia na stronie
 9. Też kiedyś miałem tę wątpliwą przyjemność. Tak jak z wyglądu przypomina piwo, tak samo też smakuje Nie warto,
 10. JEST https://www.omegawatches.com/watch-omega-speedmaster-moonwatch-anniversary-series-31032425002001
 11. A czy czasem kolega Spatz na forum nie jest teraz pod nowym nickiem - Koen? A jak nie to kolega Damian Pietrzyk jest na forum pod swoim imieniem i nazwiskiem. Koledzy pokazywali jego prace, robi wrażenie.
 12. Zerknij sobie na Omega forum. Jest tam dość obszerny wątek poświęcony temu modelowi. Od kwietnia już ludzie się nakręcają
 13. Mariusz, z tego co pisali na Omega forum: Zapisy są już od dawna. Limitacja nie znana. Zależnie od kraju pobierają zaliczkę bądź nie. Są listy kolejkowe u AD i mają decydować kto dostanie, a kto nie. Brzmi znajomo?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.