Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

gezu

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  O-c Ś-ki
 • Hobby
  historia w wielu odsłonach, siatkówka
 1. Choćby ze względu na tarczę, wskazówki i ochronę antywstrząsową - nie mam racji?.
 2. Zegarek jest z 1941 r. - stan na żywo razi w oczy - pozytywnie
 3. Nie jestem pewien czy ten egzemplarz będzie tu pasował - wojskowa Recta.
 4. To ja wrzucam Elgina do kompletu Niestety niesprawny, a zegarmistrzów u mnie już nie ma... Czy spotkaliście takie wojaki - śr. tylko 29 mm?
 5. Uzupełniam Arlonem ARLON ŞEMENDEFER - prawdopodobnie tureckie linie kolejowe
 6. Pewnie w Waszych kolekcjach dobrze się mają zegarki kolejowe. Dlaczego budzą emocje kolekcjonerów ? Sądzę,że to dobre pytanie do Was, drodzy Miłośnicy. Mnie powala jakość, dokładność i związane z nią rozmaite mikroregulacje. Na początek coś wyjątkowego, bo nie amerykańskiego - szwajcarski Perseo z mechanizmem Corteberta - używany we włoskich liniach kolejowych SF
 7. Zdobyłem go w kraju - ktos go kilkadziesiąt lat temu zamknął w zardzewiałym pudełku ochronnym w Galicji i teraz "wypłynął na powierzchnię" - no i nie miałem wyjścia...
 8. Sam pomysł wrzucenia zegarka w kamień mnie rozwala. Nigdy nie spotkałem nic podobnego i dopiero teraz wgryzłem się w temat. Kolega Artur umieścił tu podobnego - jest piękny. To prawdopodobnie onyks i takich czarnych i w niebieskim agacie znalazłem w sieci kilka sztuk na starych aukcjach i w kolekcjach. Mój jest w krwawniku, a takiego nigdzie znaleźć nie mogę Ramka ze szkłem jest odkręcana. Tarcza absolutnie niezwykła - matowa.
 9. Mnie powaliła ta czarna tarcza i mechanizm 6 Adj. na swietnym chodzie - a i koperta piękna... A kupiłem go przez przypadek na podstawie zamglonych fotek.
 10. Czas na mnie... Wobec całego tego przepychu trudno wyciągnąć jakiegoś asa z rękawa - ale spróbuję. Coś cieńszego - BULOVA!
 11. Widziałem kieszonkowe, więc dodam coś zza oceanu (zachodniego) - Bulova!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.