Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mario61

Użytkownik
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Przemyśl
 1. Modele i ceny zegarków Putina. Najdroższy: 500 000 dolarów [WIDEO] http://deser.pl/deser/1,111858,11898823,Modele_i_ceny_zegarkow_Putina__Najdrozszy__500_000.html Materiał z Gazeta.pl Szkoda tego FF - ale przyznać trzeba że Facet ma gust. A może by tak zaproponować mu członkostwo honorowe - byłby niezły sponsor Wyobrażacie sobie jaki splendor/rozgłos (?) spłynałby na Klub gdy tak zajechał na doroczne spotkanie?
 2. Łukasz , ładny ten VULCAIN Jaka wersja kolorystyczna? Bo z foty trudno rozpoznać?
 3. Polecam ZELMER COBRA 2 2500.0 SP jest b.dobry cena ok i nie robiony w chatce z bambusa........ Nie byłbym taki pewny tego. Ok. 1.5 roku temu kupiłem czajnik el. ZELMERA (Inox). Padł po kilku miesiącach W serwisie zamiast naprawy gwarancyjnej, wymienili na nowy. Tzw "uproszczona procedura". Bo czajnik jest robiony właśnie w chatce z bambusa. Nie opłaca się tworzyć serwisy w kraju - taniej jest dać nowy. jak jest z odkurzaczami - nie wiem , choć od kilku lat mam tez Zelmera - ORION Niezły do podręcznych prac , i zmieści sie w budżecie Ale do solidnego sprzątania typu "hevy duty"używam odk wodnego Gisowat mod Phoenix. Podobny w sposobie funkcjonowania do Rainbowa , choć ergonomia trochę gorsza. Dobry jest też Philips Triatlon
 4. Racja - ciężko złapać równowagę po takim "bliskim spotkaniu" W sierpniu byłem w Zurichu. Zakładałem i tego i Portugalczyka z tej serii. Niesamowite wrażenia. Na żywo robią o wiele większe niż na fotkach. A leczenie po tekim spotkaniu trwa i trwa. A rezultat......
 5. Nie no Marcin , traktora będziesz teraz nosił :/ A miałeś takiego pięknego Perrelet'a! Nie lubię Pamów , ale wiem że mają swoje zacne grono wielbicieli Dlatego szczerze gatuluje
 6. Adi , bardzo ładny ten "elegant"...... Ale pokaż więcej :wink: Ciekaw jestem czy trafiłem z marką? :roll:
 7. Swoją drogą - aż tak mało jest nas w regionie?
 8. ... "Prawie" czyni wielką różnicę.... :wink: Ponieważ 7,8. 06.08 mam zajęty pozostaje już tylko dwa weekendy 24 i 31.05.08. Co pozostali Koledzy na to?
 9. No nie czuj się urażony, to tylko swoiście pojęta forma sympatii :wink: Ale jakby Ci się znudziły te omegi- to napisz
 10. Panowie jakoś straszna (wręcz martwa) cisza zaległa w temacie. Może tak Koledzy mieszkający w Rzeszowie zaproponują jakąś datę spotkania przy szklance dobrego piwa. Czasu na uzgodnienie coraz mniej. Szkoda by było jechać tak "niezorganizowanie" i poznawać się się dopiero w stolicy :?:
 11. Kubulku , a ile jeszcze masz tych Omega'ów Ale przyznaję - ładne , można Ci pozazdrościć No i gratulacje
 12. Panowie, jeśli nie zdarzy sie kolizja terminów - zdecydowanie ZA Może być również spotkanie podsumowujące - po głownym :wink: A tak na marginesie. Na spotkanie do W-wy jadę samochodem sam. Mogę więc zabrać trzy osoby bez problemu. Ale ostrzegam - nie mam klimy :oops: :cry:
 13. Po 22,00 w poniedziałki. Tyle co tramwaj przejechał Michała Aleksandrowicza Berlioza , a Iwana Nikołajewicza "Bezdomnego" zamknęli w "psychuszce" Ale nie jestem już pewien czy to TVP1 czy 2. Z pewnością publiczna. Ciekaw jestem Twego zdania po obejrzeniu jednego odcinka :?:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.