Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kepa416

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Początkujący

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  3207653

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, Z racji że pozbyłem się serii Edifice. Szukam zegarka który będę mógł założyć do koszuli. Obecnie został mi tylko GG 1000. Mam na ten cel około 1000 zł. Szukam raczej nowych zegarków. Mam dość spora rękę także koperty około 44 mm lub więcej. Chciałabym coś innego niż Casio. Co ciekawego oglądać w takim budżecie?
 2. No nic spróbuję może się uda niższym kosztem ogarnąć.
 3. A taki zestaw na rysy z Polytop? Chodzi o ten dwuskładnikowy
 4. Tylko koszt szkiełka i wymiany to prawie połowa wartości Liczyłem że uda się to ogarnąć polerując.
 5. Cześć posiadam zegarek Casio Edifice EFR-556DB. Przerysowałem szkiełko tak jak na zdjęciach. Próbowałem pasta Polytop niestety udało się usunąć 20% rys. Nie są one głębokie ale jest ich dużo. Czy ktoś ma patent na takie szkiełko mineralne? Czy zostaje mi wymiana szkiełko?
 6. Ok tylko żeby zakończyć temat dziś zegarek wrócił. Co prawda odesłać zegarek musiałem ma swój koszt. Dobrze że już nie było pobrania za wysyłkę do mnie. Przyciski działają. Reszta chyba też. Bateria wymieniona. W sumie 3 tygodnie w serwisie z powodu wymiany baterii
 7. Gdyby ktoś chciał zobaczyć jak to działa lub raczej nie działa.
 8. Kusi mnie żeby go rozkręcić i to poprawić bo zapowiada się kolejny tydzień bez zegarka... Ale napisałem do ich email. Zobaczmy co powiedzą. Nawet widać że przycisk jest sporo kilka mm niżej niż pozostałe.
 9. Ok w tym filmie gość mówi o tym 12:40. Tak Zibi w końcu zdecydowało się odpłatnie wymienić baterię i właśnie odebrałem zegarek z tak kuriera pierwsze co sprawdzam czy działa no i trafiony zatopiony..
 10. Panowie czy jest szansa że po serwisie wymiana baterii w zegareku Casio GG 1000 lewy górny przycisk ten od daty jest wciśnięty? Jakby nie odbijał nie ma skoku w porównaniu do pozostałych. Działać działa w sensie mocno trzeba go wcisnąć aby zmienić na date.
 11. Właśnie o to chodzi. Zwłaszcza że ja chciałem zapłacić za naprawę wysyłkę i całą operację aby było to zrobione dobrze i zgodnie ze sztuką? To co Panowie nie potrafią? Trochę jakbym kupił auto w W-wa pojechał do Jeleniej Góry i by mi powiedzieli że nie naprawią mi auta bo tylko w salonie? Raz że brak szacunku do klienta bo wersja zmienia się w zależności od osoby z którą się rozmawia, a dwa że czas. Pewnie zegarek wróci do mnie do końca przyszłego tygodnia, za wysyłki i wymianę w sumie zapłacę 150 zł.
 12. Mniej więcej tak to wygląda. Tylko jak pisałem do Zibi to kazali wysłać. Po wysłani dzwonią że wymiana baterii to nie 40 a 70 mówię ok czas i wykonanie. Była mowa że gwarancja obejmuje baterie do 12 miesięcy po rozmowie z Zibi że jednak cała gwarancja wymiana w cenie. Potem gadka ze stracę gwarancję? Ogólnie dzwoniłem do sklepu mówią że nie ma problemu z gwarancją jak naprawa w Zibi. Problem stworzyło Zibi nie dość że 5 dni zwłoki od kiedy dostali zegarek, jak odpisałem ze chce naprawiać u nich czyli wymienić baterię i że sklep się zgodził to nagle problem. Do tego jeszcze wysłać mi paczkę pobraniem za przesyłkę.. Czyli 40 zł w plecy 7 dni wysyłki zegarka i dalej nie działa.. Zobaczymy dla mnie słabo profesjonalne zachowanie jak na dystrybutora. Mogli zapytać w jakim sklepie był kupiony zegarek. Nie było by problemu. Jak się okaże że sklepi TimeOnTime zrobi to od ręki to się będę tylko śmiał z całej sytuacji. Co najlepsze okazało się że mam do nich 70 km.
 13. Czy w Polsce na prawdę nie można wymienić baterii w GG-1000-1A8ER? W poniedziałek odesłałem do Zibi w Sochaczewie na odpłatną wymianę baterii. Dziś od rana jestem zasypany e-mailem i telefonem że posiadam zegarek ze sklepu Time on Time i nie zrealizują naprawy wg. gwarancji tylko odpłatnie. Mówie nie problem, ale mówią że tracę gwarancję no ale jak? Dzwonię do sklepu o co chodzi mówią nie ma problemu tylko dać papier na wymianę. Teraz dostaje wiadomość że serwis odmawia odpłatnej wymiany i odsyła zegarek? Ja chyba śnie mija 2 tydzień bez zegarka.. W którym nie działa bateria... Przez telefon odniosłem wrażenie że Pani mówiła że Time on time to ich konkurencja? Ja nie w temacie czy coś wiadomo na ten temat to jakaś mafia zegarkowa?
 14. Jak nie ma gdzie chyba będzie szuflada i przy najbliższej okazji we Wrocławiu odwiedzę zegarmistrza.
 15. Zadzwonię jeszcze jutro dopytam czy o to chodziło. Mi to nie problem czy 1 dzień czy tydzień chodzi o to że to nie sprzęt który wymaga specjalistycznych narzędzi do wymiany baterii. Można poczekać żaden problem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.