Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wielebny

Użytkownik
 • Content Count

  49
 • Joined

Community Reputation

0 Początkujący

About wielebny

 • Birthday 03/20/1971

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kielce
 1. Masz rację, trzeba mieć wiedzę W moim linku jest odpowiedź na pytanie ''kiedy hel może przedostawać się do zegarka'', może zbyt obszerna, ale jest. A dlaczego noszą te '' nasze diverki '', które to '' nie mają tam żadnego zastosowania'' należałoby zapytać profesjonalnych nurków.
 2. Oprócz nurkowania amatorsko-szuwarowego, istnieje tez nurkowanie profesjonalne np. w dzwonie nurkowym Myślę że ten link wiele wyjaśni. Nurkowanie zawodowe edit dubel w cytacie
 3. wielebny

  Xicorr

  atomtomski, to że pochodzenie podzespołów jest inne niż polskie, nikogo normalnego nie powinno dziwić Tak jak pisze Leszek, nie jest ważne gdzie powstają komponenty zegarka( ja o to nie będę pytał ), ważna jest inicjatywa, i że komuś się chce obalać mity. Jeszcze raz życzę powodzenia, i tak trzymać
 4. wielebny

  GERLACH

  @Piotr Ratyński, dokładnie przestańmy omawiać wypowiedzi innych Tyle w temacie. edit @Janku, ja tez skończyłem, myślę że zegarki obroną się same
 5. wielebny

  Xicorr

  Dobrze się zapowiada, choć nie w moim stylu, będę trzymał kciuki Kolejna inicjatywa udowadniająca że jednak się da. Brawo.
 6. wielebny

  GERLACH

  @Piotr Ratyński, jestem na forum aby dyskutować, a nie stroić fochy, obrażać się i ignorować użytkowników. @Jash, znów piszesz domysły ''że chyba jednak Chiny'', a nawet gdyby był, to nie zmienia mojego zdania na temat zegarka. Proszę Cię, nie pisz też WY czy Was, zwracając się do mnie, ponieważ jest to tylko moje zdanie, i nikogo nie reprezentuję. @Mikołaj N, wykrzyczałeś ten zwrot, zapomniawszy dodać że to tylko Twoje zdanie. Wracając do jakości zegarka, na takim ''małym'' i pewnie mniej opiniotwórczym forum jakim jest Watchuseek, jest temat dotyczący tych zegarków, polecam, ciekawa lektura.
 7. wielebny

  GERLACH

  Czyli znów półprawdy, wiedziałeś ze międzynarodowa, napisałeś chińska Jeśli chcesz wiedzieć, co gdzie zostało zrobione, napisz do fundacji G.Gerlach, z pewnością otrzymasz wyczerpujące wyjaśnienia. Ja nie czuje się upoważniony. A to akurat jest proste, zaznacz temat jako ignorowany. Mnie to tez powiewa, gdzie zegarek został wyprodukowany, ważne żebym dostał dobrą jakość za rozsądną cenę, co w tym przypadku ma miejsce. Oczywiście możesz mieć odmienne zdanie i ja to szanuję, tylko proszę, nie pisz o rzeczach o których nie wiesz, bo później wychodzą półprawdy.
 8. wielebny

  GERLACH

  Ty też Masz na to jak rozumiem jakieś dowody?
 9. wielebny

  GERLACH

  @tarant, a zauważyłeś różnicę między ''traci dużą jasność'', a ''to może się tli'' Ja też, po miesiącu użytkowania, napisałem - świeci dobrze. edit Chyba masz zbyt wysokie mniemanie o sobie.
 10. wielebny

  GERLACH

  Wytłumacz mi proszę skalę świecenia lumy, bo może ja nie rozumiem różnicy Ja posiadam ten zegarek i widzę jak świeci, a może się tli Albo lepiej już nie tlumacz.
 11. wielebny

  GERLACH

  W kategorii '' żart '' można umieścić tę wypowiedź, długo trwało to spotkanie podstolika, że jesteś w stanie stwierdzić że '' to się tli całą noc'' @Taktic, na temat Rolexa i Panerai'a, nie wypowiadam się ponieważ ich nie posiadam, a nie nawykłem do dyskusji o jakości na podstawie zdjęć, natomiast o produktach G.Gerlach mogę. Wracając zaś do meritum Wachnik w ST-25 jest głośniejszy niż np. w Seiko 7s26, ale podobnie głośny do Miyoty 8215. Można kupić zegarki w podobnej cenie, ale nie w takiej konfiguracji, można kupić Big Mako, Monstera, Artego, ale zawsze czegoś będzie brakować Ważna jest również niepowtarzalność, limitacja 300szt. ( nie tysiące egzemplarzy ) powoduje że za wyjątkiem spotkań forumowych, ciężko będzie spotkać kogoś z takim zegarkiem na ręku. Reasumując, mam świetne, polskie zegarki, bardzo dobrej jakości za niską cenę, czego chcieć więcej? Nie dyskutujmy o jakości produktu na podstawie zdjęć, możemy o dizajnie, ale jak wiadomo z gustami jest jak d..ą, każdy ma swoją
 12. wielebny

  GERLACH

  Co do znaczenia wyrazów, w pełni sie z Tobą zgadzam. Co zaś się tyczy przydatności do nurkowania, pozwolę sobie mieć odmienne zdanie, pomijając już fakt, że prędzej zobaczę nurka z komputerkiem na ręku, niż z zegarkiem
 13. wielebny

  GERLACH

  W mojej wypowiedzi te słowa nie są połączone, a czy nielogiczne? Może się powtórzę, ale to jest moje zdanie: Obraca się na tyle luźno, że można go bez problemu obracać ręką, pod wodą i w rękawicy, ale na tyle trudno że nie można go przypadkowo przestawić.
 14. wielebny

  GERLACH

  @ricardo216, nie wiem jaki zegarek miałeś w ręku, ale moje dwa (Dzik i Sokół) świecą podobnie do Seiko SKX, czyli dobrze @Piotr Ratyński, logicznie jest możliwość aby wystąpiło '' jedno i drugie jednocześnie '' Obraca się na tyle luźno, że można go bez problemu obracać ręką, pod wodą i w rękawicy, ale na tyle trudno że nie można go przypadkowo przestawić. Pewnie wpływ na to ma jak napisałeś '' brak moletowania '' Co zaś się tyczy pytania czy warto kupić? Moim zdaniem warto, świetne zegarki za normalną cenę.
 15. Jeśli tak samo, to po co przepłacać Gwarancja na Kindle też działa w Polsce, i jeszcze tak sprytnie, że najpierw przysyłają nowy czytnik, a dopiero po tym odsyłasz uszkodzony
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.