Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

maYa

Użytkownik
 • Content Count

  153
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

230 profile views
 1. Fajny ten Sporto, myślę, że też mi by pasował Gratuluję nabytku.
 2. Super zegareczki i fotki też niczego sobie. W przyszłości na pewno zagości na moim nadagarstku KonTiki FH (z czarną tarczą) albo Soleure Moonphase (ale tylko w srebrnej tarczy).
 3. Bardzo fajny. Dorzucisz jeszcze ze dwie fotki tarczy (chętnie bym zobaczył ujęcie nie prostopadle do tarczy)? Generalnie ciekawa faktura tarczy bardzo mnie bawi.
 4. Tak świeci trzydziestopięcioletni 7016-7000 i w porównaniu do pięciolętniej piątki wypado blado - świeci słabiej i krócej:
 5. Cudo! Na pewno takiego GSa będę mieć, tylko jeszcze nie wiem czy jasna czy ciemna tarcza
 6. Powinno nie być problemu z założeniem paska - na zdjęciach i rendering'ach widać tylko maskownicę między uszami. Jak dla mnie to podpasuje do niego prawie każdy gruby, czarny skórzany pasek z czerwonym przeszyciem (ma nowoczesny design, więc i przeszycie może być dość unikatowae tzn. asymetryczne).
 7. To i ja się pochwalę najnowszym nabytkiem: Niestety fotka na szybko cyknięta komórką, ale jak złapię przyzwoity aparat i chwilę czasu to zaproszę do galerii.
 8. Kupiony od Klubowicza. W końcu dostał pasek, więc czas się nim pochwalić. Gdyby ktoś, coś wiedział o tym zegarku, może widział podobne to poproszę o info. Zadanie trochę utrudnione, bo niestety nie cyknąłem fotek mechanizmu, kiedy byłem z nim u zegarmistrza...
 9. Seiko 7016-7000 z 1977r.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.