Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

cornelius74

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. cornelius74

  Perfumy

  jeśli szukacie czegoś na chłodne dni, zapach który trwa przez cały dzień i noc, to wypróbujcie Black Afgano od Nasomatto.
 2. No i kolega breitligms nie dowiedział się co nosi Lis i Żebrowski
 3. Lepszy ogląd by był, gdybyś załączył zdjęcia ów mężczyzn z widocznym zegarkiem,
 4. cornelius74

  Perfumy

  zapach naprawdę rewelacyjny, sam go używam, polecam również na chłodniejsze dni Black Afgano, bardzo długo utrzymuje się przy skórze.
 5. cornelius74

  Perfumy

  jeżeli szukacie czegoś naprawdę trwałego, zapachu który nie ciągnie za sobą "ogona" a trzymającego się blisko skóry to polecam Black Afgano od Nasomatto, jest to mój zapach nr 1. Ciekawe są również zapachy od Byredo, w zależności od nastoju polecam M/Mink, Fantastic Man oraz gdy mam ochotę pachnieć oudem to Accord Oud te Sztokholmskie zapachy mają coś w sobie. A z bardziej ekonomicznych zapachów również trwałych które mi się podobają to Diesel masculine i Blue Jeans. Warto również wspomnieć o perfumach Loewe, zwłaszcza Solo natomiast zapach & tejże firmy kojarzy się z beztroskim dzieciństwem i kompotem z papierówek z dodatkiem goździków. Z klasyki to na pewno Fahrenheit od Diora i uzależniające Opium YSL. Dla znawców nie tylko zegarków życzę miłych doznań związanych ze zmysłem powonienia. (Polecam film "Pachnidło").
 6. Witam szanownych Breitling-owców, mam pytanie odnośnie zegarka tej firmy, przy podziałce sekundowej jest również podziałka ze skalą do 100, do czego ona służy? (taka podziałka jest w załączonym linku mojego poprzednika Odir(a)) Pozdrawiam
 7. cornelius74

  Perfumy

  istotnie, dość drogie. Ale za to bardzo trwałe, nie wypełniają otoczenia ale trzymają się blisko właściciela. No i mają tą tajemniczą nutę
 8. cornelius74

  Perfumy

  wszystko to kwestia gustu, ładny to zapach ale dla mnie nazbyt "nachalny" przetestuj black afgano
 9. cornelius74

  Perfumy

  zbliża się jesień, więc powracam do Black Afgano. Polecam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.