Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pływak_wodnik

Użytkownik
 • Content Count

  1,362
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

pływak_wodnik last won the day on October 17 2015

pływak_wodnik had the most liked content!

Community Reputation

135 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

1,628 profile views
 1. Wziąłem Huragana. Dziś jeździłem i mam bardzo fajne wrażenia. Jeździ się elegancko. 24 biegi w Clarsie. Do frajdy na szosie wystarczy. Dzięki za porady.
 2. Chłopaki, dzięki za radę. Oto linki: Romet Huragan 1 Scott Speedster Giant Peloton
 3. Zastanawiam się nad zakupem kolarki. Jako małolat jeździłem na Romecie (chyba) Liderze i było super. Na asfalcie nie było mocnych. Obecnie też bym pośmigał. Wypadłem z obiegu technologii kolarskiej od końca lat '90 i nie wiem jaki osprzęt się teraz stosuje. Dzisiaj nie mam tyle czasu co kiedyś. W związku z tym nie potrzebuję jakiegoś super sprzętu, którego i tak w pełni nie wykorzystam: >27 biegów, tarczowych hamulców, karbonu i innych pierdół. Mój budżet to max. 1.2 kzł i celuję w używane kolarki. Co myślicie o Romet Huragan 1.0 na Clarisie, Scott Speedster 60 na Tourney'u lub Giant Peloton (chyba) na Shimano 105?
 4. Dobrze mówisz, ogólna znieczulica postępuje, niestety. Piszę też na Uhrforum i mam porównanie. U nas jest większa wiedza o vintage'ach, majsterkowaniu i ogólna, jednak tam jakoś sympatyczniej i na prawdę da się to odczuć. Oczywiście nie dotyczy to działu radzieckich, gdzie zawsze jest fajnie. Wysłane z mojego Nokia 2.2 przy użyciu Tapatalka
 5. Masz rację - odpowiedzi niektórych są przykre i bardziej odstraszają niż zachęcają. Wielcy znawcy... zapomniał wół jak cielęciem był.
 6. Niesamowite opracowanie! Aż się chce mieć któryś ze wskazanych zegarków Brawo za zaangażowanie!!! Nawiązując do obecnej dyskusji między forum KMZiZ, a Fb czy Insta, to na próżno szukać tam takich rzeczy Teraz już wiem skąd te podobieństwa amerykańskich i radzieckich, różniące się od zachodnioeuropejskich
 7. "Nowy rozsądny" - przyjdzie tu i zostanie, bo widzi wiedzę i potencjał, rzadkie okazy, wymianę doświadczeń, wskazówki przy samodzielnych naprawach itp. "Nowy nierozsądny" - przyjdzie, powrzuca zdjęcia Roleksa na tle nowych mokasynów czy Ballantines'a, chwilę poklika i za 2 dni go nie będzie, bo to nie jego środowisko.
 8. Gdyby forum było ogólnodostępne bez rejestracji, to w każdym dziale byłoby mnóstwo pytań jednorazowych przybyszy albo chwalebnych postów z zegarkiem na taniej butelce whisky ? albo co gorsza na nowym bucie, bo i takie właśnie posty pojawiają się na fb. Poziomem i wiedzą to forum góruje nad fb czy instagramem. W rezultacie przez kilka miesięcy zrobiłby się taki bajzel, że ciężko byłoby cokolwiek odszukać. Jak wspomniał @rk7000 - jak ktoś nie chce, to za uszy ciągnąć nikt nikogo nie będzie. Droga wolna.
 9. W dalszym ciągu uznaję wspomniany przeze mnie dział zapytań o formie "Temat Express".
 10. Nie sądzisz, że służy temu cały dział "ZAPYTANIA I SUGESTIE PRZED ZAKUPEM"? A w nim: * PODRÓBKI I ZAPYTANIA O AUTENTYCZNOŚĆ * JAKI ZEGAREK... * PODRĘCZNIKI I PORADY * AUKCJE ALLEGRO, EBAY I INNE * MARKI WIRTUALNE I MODOWE Czego oczekiwałbyś więcej?
 11. Fb czy Instagram nawet nie mogą się zbliżyć do forum KMZiZ. Rzeczywiście, aby tu pisać należy się zalogować, ale warto. Ile trwa to całe logowanie? Warto, ponieważ jest tu ogrom napisanej już wiedzy i forumowiczów, którzy się znają na rzeczy, podpowiedzą, pomogą. Prawie wszystkie rzeczy można znaleźć w jednym temacie, a nie rozrzucone na osi czasu fejsa. Jeżeli ktoś nie chce znaleźć wiedzy, to nie znajdzie. Nie róbmy z nowych czy młodszych użytkowników dzieci we mgle uzasadniając ich "leniwość". Każdy ma wybór gdzie pisze. Zdecydowana większość jest co najmniej tutaj i o czymś to świadczy.
 12. Chodzi mi o szczegółowe poznanie mięśni. Bez treningu. Wysłane z mojego Nokia 2.2 przy użyciu Tapatalka
 13. Czy polecicie jakąś dobrą książkę, atlas o mięśniach?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.