Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jan Onufry

Użytkownik
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Górny Śląsk
 • Hobby
  książka, historia, sport, excel, ostatnio KMZiZ
 1. Dwa lata temu miałem podobny dylemat i zdecydowałem się na DS1 czarną na bransolecie i jestem mega zadowolony:) Le locle ma fajną tarczę, ale za bardzo się błyszczy i nie jest tak uniwersalny. Najlepiej podejdź do sklepu i przymierz jeden i drugi i weź ten, który bardziej Ci się podoba.
 2. Tom Clancy "Dług honorowy" książka ma już parę ładnych latek, ale czyta sie fajnie. Biały Dom, CIA, różnej maści doradcy, nowinki techhniczne i źli zagrażający porządkowi świata:) Dla relaksu spoko.
 3. Diego jest ambasadorem marki Hublot i nosi zegarki z serii Big Bang Maradona.
 4. Agustin Sanchez Vidal "Klucz uniwersalny" thriller osadzony w XVI i XXI wieku. Specjalnie nie porywa.
 5. W ostatnich dwóch miesiącach seria książek Simona Becketta z Davidem Hunterem w roli głównej - Chemia śmierci, Zapisane w kościach, Szepty zmarłych, Wołanie grobu. Polecam fajne thrillery sensacyjne. Szubienicznik I i II tom Jacka Piekary - świetna książka, akcja osadzona w XVII wieku. Czekam na kolejny tom. W międzyczasie powrót do czasów dzieciństwa i Niewiarygodne przygody Marka Piegusa Edmunda Niziurskiego A aktualnie n-ty raz Przygody dobrego wojaka Szwejka Jaroslava Haška.
 6. Kurcze chyba muszę sprawdzić dokładność mojej ślicznotki, bo nawet nie wiem co wyczynia Ale i tak wybaczę jej wszystko
 7. Cześć! Dopisuję się do klubu z czarną DS1 na bransolecie. Niestety nie mam jak zrobić zdjęcia
 8. Wskazówki proste takie jak w wersjach A, B i C. Dla mnie koperta z Nomosa jest super i nie mam nic przeciwko temu, żeby u nas wyglądała podobnie. A byłoby jeszcze lepiej gdybyśmy jednak delikatnie zmniejszyli kopertę, ale na to nikt się nie zgodzi
 9. A co z biegami? W biegach też można zdobyć kilka medali na jednej imprezie, ale nawet dla Justyny nie jest to takie łatwe. To samo dotyczy biathlonu czy short tracku a nawet narciarstwa alpejskiego. Jednak, żeby zdobyć kilka medali na jednej imprezie trzeba trochę szczęścia, dużo pracy i talent a to mają tylko wybitni sportowcy - Bjoerndalen, Daehlie, Phelps, Thorpe, Carl Lewis i właśnie Ireen Wust czy Sven Kramer. Cieszmy się z sukcesu Zbyszka i drużyn, bo to niestety rzadkość w polskim sporcie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.