Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jan Onufry

Użytkownik
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Jan Onufry

 1. Tom Clancy "Dług honorowy" książka ma już parę ładnych latek, ale czyta sie fajnie. Biały Dom, CIA, różnej maści doradcy, nowinki techhniczne i źli zagrażający porządkowi świata:) Dla relaksu spoko.
 2. Diego jest ambasadorem marki Hublot i nosi zegarki z serii Big Bang Maradona.
 3. Agustin Sanchez Vidal "Klucz uniwersalny" thriller osadzony w XVI i XXI wieku. Specjalnie nie porywa.
 4. W ostatnich dwóch miesiącach seria książek Simona Becketta z Davidem Hunterem w roli głównej - Chemia śmierci, Zapisane w kościach, Szepty zmarłych, Wołanie grobu. Polecam fajne thrillery sensacyjne. Szubienicznik I i II tom Jacka Piekary - świetna książka, akcja osadzona w XVII wieku. Czekam na kolejny tom. W międzyczasie powrót do czasów dzieciństwa i Niewiarygodne przygody Marka Piegusa Edmunda Niziurskiego A aktualnie n-ty raz Przygody dobrego wojaka Szwejka Jaroslava Haška.
 5. Kurcze chyba muszę sprawdzić dokładność mojej ślicznotki, bo nawet nie wiem co wyczynia Ale i tak wybaczę jej wszystko
 6. Cześć! Dopisuję się do klubu z czarną DS1 na bransolecie. Niestety nie mam jak zrobić zdjęcia
 7. Wskazówki proste takie jak w wersjach A, B i C. Dla mnie koperta z Nomosa jest super i nie mam nic przeciwko temu, żeby u nas wyglądała podobnie. A byłoby jeszcze lepiej gdybyśmy jednak delikatnie zmniejszyli kopertę, ale na to nikt się nie zgodzi
 8. A co z biegami? W biegach też można zdobyć kilka medali na jednej imprezie, ale nawet dla Justyny nie jest to takie łatwe. To samo dotyczy biathlonu czy short tracku a nawet narciarstwa alpejskiego. Jednak, żeby zdobyć kilka medali na jednej imprezie trzeba trochę szczęścia, dużo pracy i talent a to mają tylko wybitni sportowcy - Bjoerndalen, Daehlie, Phelps, Thorpe, Carl Lewis i właśnie Ireen Wust czy Sven Kramer. Cieszmy się z sukcesu Zbyszka i drużyn, bo to niestety rzadkość w polskim sporcie.
 9. Wydaje mi się, że gdyby można było z Holendrami "spokojnie" wygrywać to takie potęgi sportowe, jak Niemcy, USA, Kanada czy Rosja postarałyby się o to. W Holandii panczeny to sport narodowy i stąd ich ogromne sukcesy.
 10. Brawo dla naszych panczenistów i panczenistek!!! Może po tym sukcesie uda się PZŁS znaleźć konkretnych sponsorów, bo bez pieniędzy to daleko się nie dobiegnie. PZN po sukcesach Adama związał się z Lotosem i mamy prawdziwe zaplecze w skokach, więc może uda się i PZŁS. Trzymam kciuki!
 11. Trochę szkoda, ale jak przypomnę sobie, że były takie smutne czasy, że nasza drużyna nawet nie startowała to 4 miejsce wygląda całkiem przyzwoicie Piotrek chyba powinien popracować z psychologiem tak, jak kiedyś Adam kiedy po pierwszych sukcesach przyszła zapaść /IO w Nagano w 1998 i brak awansu do konkursu głównego/.
 12. Ja myślę, że będzie taka kolejność: Niemcy Japonia Słowenia Austria Polska Bardzo chciałbym się mylić!!!
 13. Widzę, że koledzy i koleżanki rozgadaliście się na temat finansowania sportu a tymczasem trener Kruczek ogłosił skład na jutrzejszą drużynówkę: Ziobro, Kot, Żyła i Stoch. Zobaczymy co z tego wyniknie.
 14. Zgadzam się z wiekszością, że liczenie 1/1000 części sekundy w biegu na 1500m to lekka przesada i chyba lepiej by było gdyby wręczano w takiej sytuacji 2 złote medale. Oczywiście super, że nasi byli górą, ale rozumiem złość Holendra. Kamil jest w życiowej formie i kolejnymi skokami tylko udowadnia, że tak właśnie jest. Kasai to fenomen pamiętam go jeszcze z IO w Lillehammer a to byo 20 lat temu!! Patrząc na to, jak obecnie rozkładają się siły poszczególnych ekip drużynówka będzie fascynująca!!! Szkoda, że brakuje nam czwartego do drużyny, bo może nam nie wystarczyć punktów na Niemców, Słoweńców i Japończyków. Po cichutku liczę również na miłą niespodziankę ze strony jednej z naszych biathlonistek w biegu masowym, bo chyba trochę się rozkręciły.
 15. Murańka jest nierówny i niestabilny mentalnie co pokazała Uniwersjada, dlatego nie dziwię się Kruczkowi, że postawił na Piotrka i Dawida, chociaż może mógł zaryzykować i zamiast Piotrka lub Dawida zabrać Olka Zniszczoła. Wszystko to jednak gdybanie a trenera, jak zawsze będzie bronił wynik lub jego brak, oby nie!
 16. Jesteśmy już po kwalifikacjach do jutrzejszego konkursu i niestety Piotrek Żyła dalej grubo poniżej możliwości. Szkoda, bo konkurs drużynowy też się zbliża.. Jutrzejsze podium wg mnie to Kamil, Prevc i.. chciałbym żeby Kasai
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.