Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zzooss

Użytkownik
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About zzooss

 • Birthday 01/11/1966

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. Dzień dobry, problem powtarza się systematycznie, w ubiegłym tygodniu reklama auta, dziś tablet...Logowanie wymaga dziwnych kombinacji, żeby ominąć reklamę.
 2. zzooss

  Perfumy

  Od jakiegoś czasu katuję Absolute Bentleya, niestety na mnie jego trwałość jest niezadowalająca. Szkoda, bo bardzo go lubię. Dla odmiany używam Lalique Equus.Na specjalne okazje stoi na półce Aventus Creeda. I jest to mój żelazny zestaw. Kilkukrotnie robiłem próby poszukiwania czegoś nowego, ale na razie bez specjalnego efektu.
 3. Witam, potrzebuję notebooka multimedialnego. Budżet nie jest istotny. Znajomy poleca della xps15. Czytałem recenzje, ale może ktoś używa/ł i może podzielić się odczuciami.
 4. zzooss

  Perfumy

  Ostatnio "męczę" Aventins Creeda na zmianę z Aqua Vitae Kurkdjiana.
 5. Dołączam do MagMa. Miłosław Pilzner też daje radę.
 6. Jeszcze do focusów. Oczywiście traktowanie auta służbowego dla wielu, to zupełnie inna sprawa niż prywatnego ( są wyjątki). Ale dla szerszego poglądu: trzeci raz eksploatujemy focusy ( co 3 lata zmiana), dobieramy przebieg historycznie, więc z reguły nie ma zamian pomiędzy użytkownikami, samochód przypisany do 1 konkretnego użytkownika, mała rotacja ludzi. Poprzednie 2 transze bez większych problemów - ostatnia - po średnio 40tys. km wysyp "dwumasówek" ( dodam, że mało prawdopodobne jest, żeby duża grupa osób popełniała takie same błędy, których skutkiem jest awaria koła dwumasowego:-). Oczywiście Ford twierdzi, że nie ma żadnego problemu. Pozwalam sobie na inne zdanie. Odnośnie Passata CC: zupełnie inne auto niż Focus ST-bez zęba, ale może się podobać ( tutaj już zaczyna się dyskusja o gustach, więc...) Dodatkowo chyba jakość wykończenia lekko kuleje, w moim po 50 tys. zaczyna wycierać się skóra na obu przednich fotelach( dziwne, bo siedzenie pasażera jest znacznie mniej użytkowane), trochę kłopotów z elektryką-palą się co chwila jakieś błędy na konsoli. Niby nic poważnego, ale drobiazgi potrafią zirytować. Na duży plus według mnie właściwości jezdne i skrzynia dsg. Wybór pomiędzy CC a ST, moim zdaniem to w dużym przybliżeniu jak pomiędzy garniturowcem i diverem. Dodaję w edycji: zgadzam się w 100%, że CC jest wygodny inaczej
 7. ad Maks 3, Focusa 1,6 zdecydowanie odradzam: na 60 aut we flocie 25 - miało awarię koła dwumasowego, w drugim roku eksploatacji. Dla Ford Polska-żaden powód do zainteresowania. Następny zakup flotowy-korea lub skoda:-).
 8. zzooss

  Perfumy

  Zaszalałem i kupiłem Amouage Memoir i Emira G.Nejmana. Bedę "nosić" na zmianę. Ciekawy jestem ich trwałości.
 9. Pierwsza przymiarka;-), zdjęcie telefonicznie (jakoś nie jakość ), z foliami. Muszę poszukać na forum instrukcji jak sie skraca bransoletę, bo nigdy jeszcze tego nie robiłem.
 10. Żeby zakończyć offtop, jednocześnie nawiązujac do głównego tematu. "Tłumacząc się" z mego zdjęcia użyłem skrótu myślowego, który postaram sie rozwinąć> Temat :"Jaki zegarek masz na ręku" rozumiem, jako miejsce do przestawiania ad hoc, czyli tu i teraz, zdjęć noszonych zegarków w różnych warunkach ( samochód, biuro, plaża, rower itp. itd.) i zrobionych tym, co ma się pod ręką ( telefon, kompakt, lustrzanką) czasem w drodze do pracy, czy w pracy-bez specjalnych możliwości aranżacyjnych. I takie zdjęcia są tu pokazywane - od naprawdę dużej klasy do pożałowania godnych (jak moje np.). Dlatego też nie będę umieszczał swoich zdjęć w "galerii", ale od czasu do czasu zamierzam umieścic tutaj jakąś fotkę zrobioną "na kolanie", telefonem i z lampą:-). Edycja: zapomniałem o umiejętnościach, jestem fotografem niedzielnym, dlatego też bardzo dziękuję za konstruktywne uwagi i proszę o wyrozumiałość przy przyszłych potworkach.
 11. Postaram się, ale sądzę że akurat ten topik żyje dzięki temu, że zdjęcia są różnorodne i w różnych sytuacjach "życiowych". Do galerii - zgadzam się.
 12. Zaraz tam zniszczony, mikroryski są wyolbrzymione przez tryb macro i lampę. Normalnie, codziennie użytkowany, głównie do koszuli.
 13. Zegarek ten sam co wczoraj, ale pasek inny. Dziękuję Filip.
 14. zdjęcie lekko wczorajsze, ale zegarek nie chce zejść z ręki
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.