Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

nanoc

Użytkownik
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocławia okolice
 • Hobby
  muzyka,książki,fantastyka i zegarki

Recent Profile Visitors

81 profile views
 1. ewentualnie tu http://www.tiktox.com/6900-face-protectors.html
 2. Podobnie jak wielu innych odzyskałem wiarę w święta . Marcin jak się obudzi to będzie mieć to przeczytania same peany na swój temat :-) . Wczoraj późnym wieczorem w systemie "brak danych o przesyłce", a dzisiaj muszę jeszcze u Marcina zamówić nową żonę , bo obecna odebrała mi zegarek i kazała schować go pod choinkę bez testów nadgarstkowych :-(. Ale cierpliwość trenowałem 1,5 roku to wytrzymam 1,5 dnia. Pozdrawiam wszystkich co otrzymali i tych co oczekują,było warto czekać.
 3. Jak dla mnie nowy jest OK, od początku limitka miała być "oczo jebitna"(uderzać po oczach).
 4. Pasek wszystko jedno jaki (jednak). Jeśli większość będzie chciała sampla paska dwuczęściowego mogę dopłacić do ceny finalnej te 5 pln.
 5. Nato dzielone , czekamy . Mam nadzieję , że zegarek zdąży dotrzeć przed zającem wielkanocnym,
 6. 8 godzin bez kontaktu z forum i jakieś 10 stron , kierunek projektu świetny różnice pomiędzy akceptowalne dla mnie wszystkie ,oprócz zaokrąglonych pól pod totalizatory, tylko rozmiar paska gdzieś zginął z 22 na 20 . Ja bym wolał jednak 22 mm.
 7. A planowałem nowy zegarek przed wakacjami, ale czytając kolejne propozycje , to raczej doczekam się na święta bożonarodzeniowe :-) Co tam poczekam .
 8. Kolorystyka i rozmiar ok (może być ewentualnie +2 mm), chociaż szkoda że w tej cenie nie da się "wcisnąć" do środka jakiegoś mechanika. A i nazwa będzie mi odpowiadać.
 9. 3 letnia uszczelkę niekoniecznie trzeba zmieniac niekiedy wystarczy przesmarowac odpowiednim silikonem co wydłuża jej żywotnośc,najlepiej zdaj się na zdanie zaufanego zegarmistrza.
 10. Będzie pan zadowolony. Jeżeli rozmiar w 6900 i gd-100 ,był nie do przeskoczenia,to wielkością gw-002 jest ok , ewentualnie coś z linii 5600. Najważniejsze to jednak wyszukać model w necie a potem obejrzeć/przymierzyć i cieszyć na najbliższe kilka lat ,skoro jesteś jedozegarkowcem.
 11. nanoc

  Casio G-shock GX-56

  u mnie na 16,5 cm obwodu , po kilku dniach się przyzwyczaiłem do tego stopnia ,że taraz jak zakładam Big Mako to wydaje mi się on maławy :-). 56 kupiłem w ciemno ze względu na kształt i negatyw i spełnił on moje wszystkie oczekiwania . a bonusem była jakość zegarka i funkcja wyciszenia wszystkich dżwięków .
 12. słyszałem wcześniej ale gdy znalazłem informacje ,ze wokalistka jest naszą krajanką sięgnałem po więcej i minie zafascynowało na tą chwile. tym bardziej ze nagrywają polskie wersje językowe płyt swoich pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.