Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tomek52

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Jeszcze jeden, szerokości 18 - bardzo sympatyczny w kolorze gorzkiej czekolady.
 2. Popieram również i przy okazji poprawiam się sam. Paseczek Bartka 22 - bardzo fajny i oczywiście z super klamerką Staruszka.
 3. Dzięki za info, teraz zauważyłem, że pisałem w tym temacie do Jacka, a powinienem do Ciebie. A temat mi się nasunął ze względu na problem z d-żem teleskopów. Przy nawierconych otworach przelotowych byłoby łatwiej.
 4. Zgadza się, choć w realu koperta nie jest tragiczna. Tarcza niestety rzeczywiście zrobiona nieciekawie. Ale to tak było, jak człowiek niezbyt się interesował tematem, a zegarmistrz miał zrobić super. Na dzień dzisiejszy nic bym nie robił, jedynie przegląd i smarowanie mechanizmu. A jeśli chodzi o chód to jestem zadowolony - dziennie przyspiesza 3 sek.
 5. Mój trochę bardziej zniszczony - pracuje u mnie od 40 lat. Przeszedł chromowanie koperty i przegląd ( 13 lat temu) i od nowości pracuje bezawaryjnie. Na ręce kiedyś non stop, teraz od czasu do czasu.
 6. Jacek,spojrzałem teraz dokładniej i widzę, że w uszach Atlantica masz wykonane otwory pod d-ż teleskopów. Czy to fabryczne?
 7. W mojej rodzinie od 62 lat, a mój ulubiony od lat 13. Niestety koronka została kilka lat temu zmieniona u zegarmistrza bez mojej wiedzy na nieoryginalną.
 8. A ja zamiennie z Zen(o)kiem od 4 misięcy. Tak, tak wiem, ma trochę plastiku, ale co teraz tego coś nie ma?
 9. Bartek, noszę jeden od Ciebie - jest super, ale ten 24 i 20 jeszcze fajniejsze. Niedługo, pewnie będzie problem zamówić jakieś . Odezwę się na PW. Oby tak dalej - powodzenia.
 10. Właśnie otrzymałem 22mm ciemny brąz.[/size] Super wykonanie, bajka, pełen profesjonalizm.[/size] A przy okazji klamerka Staruszka - bez komentarza .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.