Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

palikowaty

Użytkownik
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

111 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Śląsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ooo dziękuję za pamięć Czyli z dokładnością standardowo dobrze.
 2. Daj jeszcze znać za kilka dni jak z dokładnością chodu (o ile interesują Cie takie kwestie ). Ciekawy jestem jak regulują te SW300, chyba top grade wsadzają?
 3. Pięknie! SDR na czerwonym wygląda obłędnie! Niedługo w końcu będę musiał się zdecydować a nadal się waham..
 4. W świetle dnia dopiero nabiera kolorów!
 5. Piękny, gratulacje Czyli został im na stanie szary w tegimencie? Wymiana bezela chyba tylko dla szaleńców
 6. Jeszcze nie, też muszę pomacać na żywo tylko nie ma jak i kiedy. Jak dla mnie jest na odwrót, szary pasuje lepiej do bransolety, ale SDR z kolei wygląda genialnie na czerwonej gumie (a taką na bank dokupię na lato). Także rozgrywka trwa, być może sprawę ułatwi jakaś okazja.. VS
 7. Czyli raczej będę zmuszony wybrać od początku ten jedyny..
 8. Mnie też trochę razi to zapięcie. Miałem w 556 i zdecydowanie odstawało od reszty. Działało bezproblemowo - to fakt, ale tłoczona, skrzypiąca blacha trochę tu nie przystoi. Biorąc pod uwagę, że jest obecna również w najdroższych modelach.
 9. Hej, Sam przymierzam się do U50 w pełnym tegimencie. W końcu będzie zegarek, którego nie będę musiał ściągać z ręki w pracy.. Nie mogę się tylko zdecydować czy cały szary czy SDR. Ktoś ma pojęcie ile kosztuje sam bezel? Wymiana tylko w Sinnie czy lokalnie do ogarnięcia? Czy ktoś na górnym śląsku nie posiada przypadkiem U50? Może być dowolna wersja, chciałbym sprawdzić czy rzeczywiście ma takie idealne proporcje. Jeśli ktoś przy okazji by sprzedawał albo podrzucił cynk - byłoby podwójnie idealnie 😎
 10. Cześć, Mój 556 RS na bazarku, chętnie wymienię się z moją dopłatą na U50 lub 903. Inne ciekawe Sinny, Damaska lub chrono na VJ też rozważę.
 11. Dla mnie Tudor to nie przystanek. To po prostu zegarek, który niesamowicie mi przypasował i jest najdłużej ze wszystkich. Rolexy zwyczajnie mi się nie podobają, pomijam kwestie technologii i budżetu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 12. palikowaty

  Sinn 556 RS

  Cześć Sprzedam kupionego w Zatoce Zegarków we wrześniu 2021 Sinna 556 RS. Stan oceniam na 8-9/10. Jedynie lekkie rysy na zapięciu i delikatne przytarcia na bransolecie. Pełny komplet, klej do gwintów też w zestawie. Odchyłka dobowa na poziomie +2s. Zewnętrzny AR czysty. Chętnie zamienię się z moją dopłatą na U50 albo 903. Rozważę inne chrono typu 356, Longines Spirit, Damasko.. Preferuję odbiór osobisty na śląsku, okolice Bielska-Katowic. Mogę kawałek podjechać. Cena 4700 pln do lekkiej negocjacji.
 13. - A może na 556 RS? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 14. Oby wypuścili kilka mniejszych wersji, tak jak z U50.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.