Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

palikowaty

Użytkownik
 • Content Count

  91
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej, Kulturalnie dołączam do drużyny PS. Jak komuś hałasuje wahnik, to polecam kwarca. U mnie cisza jak makiem zasiał!
 2. Dodatkowo jest chropowaty, płaski dekiel, który "klei" się do ręki. Zegarek nie lata po nadgarstku. Niesamowita jest ta szyba, bez polaryzacji a wygląda jakby jej nie było..
 3. Dokładnie to samo pomyślałem, jak jakaś wydmuszka Ooo to to to. Dokładnie tak, jeden taki trzeba mieć
 4. To i ja się pochwalę.. Jak wziąłem ten zegarek do ręki to mi się synapsy przypaliły - waży tyle co nic! Z bransoletą jedynie 87 gram! Do tego ten genialny AR - bez polaryzacji ciągle wygląda jakby zgubił szkiełko..
 5. Cześć, To chyba odpowiedni dział na takie pytanie. Mam Hamiltona z mechanizmem H40. Na początku naszej znajomości zegarek miał dokładność na poziomie + 2-5 sekund na dobę. Ostatnio zauważyłem drastyczną zmianę - przyśpieszył do 30-40 sekund na dobę - nie muszę tłumaczyć jak bardzo jest to irytujące, Nigdy mi nie upadł, nie przypominam sobie żebym w coś przywalił. Ten mechanizm jest regulowany w fabryce i nie ma dźwigni regulacyjnej przy balansie: Z tego co zdążyłem się zorientować - nie da się w nim regulować chodu (tylko fabrycznie) - ale może się mylę. Ktoś może ma pomysł co mogło się wydarzyć i czy da się powrócić do poprzedniej dokładności? Czy zwykły serwis / umycie / wyczyszczenie mogą pomóc? Zegarek ma gdzieś ze 3 lata. Dzięki za komentarze i 'wskazówki'. Pozdrawiam
 6. To może jakieś radio? Jakiś Citizen/Astron/Oceanus? Sam mam dość odchyłek po 20 sek na dobę i rozważam kilka opcji z radiem lub GPSem..
 7. palikowaty

  Citizen

  Po co dają te lupki.. To jest dla mnie totalnie niezrozumiałe...
 8. Widać każdy w taką pogodę wyprowadza swoje sikory na spacer
 9. Casualowy, prosty, rozpoznawalny, dostępny i na bransolecie i na pasku i w Twoim budżecie? No to łap moje dwa typy: - Oris Bigcrown Propilot Bigdate: - Carrera Calibre 5:
 10. Te zdjęcia są straszne, oba wyglądają na nich jak zegarki za 100 dolców. Jak dla mnie wygrywa GS. Bo tak
 11. Hey, Nie pozbywa się ktoś swojego 65? W grę wchodzi tylko pełny set i poniższy układ indeksów
 12. Też mam podobne zdanie. Nowy Diver na materiałach marketingowych wygląda rewelacyjnie, ale na żywo jakiś taki zabawkowy.. ¯_(ツ)_/¯ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.