Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ciech

Użytkownik
 • Content Count

  1,764
 • Joined

 • Days Won

  4

Everything posted by Ciech

 1. Tytanowa klamra do zegarka na pasek 26mm. Wzorowana na paleolitycznych technikach wykonywania przedmiotów użytkowych.
 2. Użyłem wszelkich dostępnych środków by zamierzony efekt uzyskać. Na tyle mi się to spodobało, że nie zawaham w najbliższym czasie wykonać "paleolitycznej" klamry do zegarka. ... z tytanu rzecz oczywista
 3. Klamra z brązu opaskowana i uzegarkowiona. @sanik myślę że kiedyś będą hooni_83.mp4
 4. ... z lekka nadgryziona zębem czasu klamra z brązu.
 5. Własnoręcznie wykonane przedmioty z różnych metali.
 6. Dziękuję Panowie za pozytywne spojrzenie na to co zrobiłem @Ariel w kwestii wszelakich zapytań odnośnie klamer zapraszam na PW.
 7. Niczym kameleon potrafią zmieniać barwy, mieniąc się intensywnie nasyconymi kolorami - klamry na pasek 22mm.
 8. Ciech

  1003069 1024.jpg

  Klamra na pasek 24mm z mokuTi
 9. Klamra na pasek 24mm z mokuTi. Interferencje fal świetlnych przechodzących przez warstwę powierzchniową tlenku tytanu tworzą intensywne i opalizujące barwy, zmieniające się wraz z oświetleniem.
 10. Ciech

  1002204.jpg

  Klamra ze stali damasceńskiej na pasek 24mm.
 11. ... i jeszcze raz damast - na pasek 24mm.
 12. @kumite Jeśli chodzi o klamrę leżąca obok stalowej OEM Panerai to jest jeszcze przed anodyzacją, więc posiada barwę metalicznego tytanu. Po anodyzacji będzie podobna do anodyzowanego płaskownika z mokuTi z którego został zrobiona i na którym spoczywa na powyższym zdjęciu. Jej ostateczny wygląd jest taki jak na zdjęciu poniżej. W razie pytań zapraszam na PW, klamry aktualnie dostępne nie występują w przyrodzie.
 13. Ciech

  1002810.RW2 1024.jpg

  Klamra z damastu na pasek 24mm
 14. Dziękuję za wsparcie Panowie Jeśli chodzi o "forumówkę" podobnie jak wino musi dojrzewać inaczej mówiąc - potrzeba czasu, Gdy ją zrobię na pewno wszyscy zainteresowani zobaczą jak wygląda.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.