Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dany

Użytkownik
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Dany

 1. Był na ręku ale już właśnie zdjęty
 2. Dany

  Brak dźwięku

  Dziękuję za podpowiedź. Ale czy z obecnych modeli jest jakaś szansa na znalezienie pasującej uszczelki?
 3. Niestety nie mogę znaleźć odpowiedniej, myślałem nad uszczelką z modelu f-91w ale ma inny kształt, pasek i piny pasowały
 4. Dany

  Brak dźwięku

  Najpierw sprawdzałem, bez dekla zegarka, trzymając buzzer palcami i w zależności od ustawienia raz działał, raz nie działał. Skoro większe kółko "pełni rolę dekielka" (czyli pełni rolę masy) powinno działać przyklejone na taśmę. Wydaje mi się, że może ta sprężynka coś nie styka w zegarku, ale mogę się mylić. Czym najlepiej przykleić buzzer? Myślałem o kleju na gorąco ale powstanie chyba za gruba warstwa.
 5. Dany

  Brak dźwięku

  Udało, się dźwięk działa w zegarku tak jak powinien. Usunąłem stary buzzer i przykleiłem na taśmę dwustronną nowy. Nie mogłem przykleić idealnie w miejsce starego buzzera, musiałem "wyszukać" odpowiedniego miejsca na dekielku, ponieważ po przesunięciu milimetra w którąkolwiek stronę dźwięku nie było. Czy macie może jakieś pomysły z jakiego modelu pasowałaby uszczelka pod dekielek ?
 6. Dany

  Brak dźwięku

  Rozumiem, że muszę dobrać jak najbardziej zbliżoną średnicę do oryginału aby działało ?
 7. Dany

  Brak dźwięku

  Jeszcze jedno pytanie, gdyby przykleić taką wkładkę z głośniczka piezoelektrycznego to powinno zadziałać ? Znalazłem taki przetwornik: https://allegro.pl/oferta/przetwornik-dzwieku-piezoelektryczny-sredn-10mm-12464933317
 8. Dany

  Brak dźwięku

  Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.