Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

matyjas75

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Początkujący

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  18789420

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Siedlce

Recent Profile Visitors

216 profile views
 1. Temat rozpocznę kawałem . Spotyka się Rosjanin ze Szwajcarem i zaczynają się przechwalać który kraj jest lepszy. Rosjanin mówi ,nasz kraj jest największy na świecie. Szwsjcar my za to mamy najbezpieczniejsze banki na świecie, slyniemy z czystego powietrza, serow i czekolady. Rosjanin nie jest mu dłużny a my jestesmy bogaci w ropę i gaz od ktorych jesteście zależni. Przechwalkom nie ma końca Szwajcar na koniec mówi a my robimy najlepsze zegarki na świecie ,Rosjanin mu odpowiada tak ale za to nasze są szybsze:)
 2. Gdzie był robiony przegląd? U mnie po 11 latach byl pierwszy przegląd z powodu czasu ale tez i krótkiej rezerwy chodu. Przegląd był robiony u jakiegoś pana z polecenia własnie z tego portalu. Miejsce i dane zachowam dla siebie nie będę robił antyreklamy. Usługa była tania ale i efekt żaden zegarek dwukrotnie wysyłany , dopiero wizyta w serwisie Atlantica w Tarnowie przyniosła oczekiwany efekt i jest wszystko ok a minęło 2 lata. Koszt usługi w serwisie 300 plus koszt odesłania.
 3. Male sprostowanie w skali miesiaca miałobyć pisałem późnym wieczorem po ciężkim dniu pracy. Wychodzi ok- 7 sek na dobe w rotomacie nie na ręku.
 4. SW 200? Witam wszystkich stalych bywalców jak i gości. Chciałbym się podzielić opinią na temat mechanizmu Sellita SW 200 po 13 latach jego użytkowania. Wybór padł na Atlantica z mechanizmem automatycznym piękna kwadratowa koperta, klasyk. W momencie zakupu sikora ,moja wiedza na temat mechanizmów i zegarkow była bardzo, ale to bardzo na poziomie podstawowym. Pierwsze rozczarowanie nastąpiło w domu kiedy okazało się że w kopercie nie jest wymażona ETA 2824 a wspomniana powyżej Sellita SW 200. Trudno za brak wiedzy się płaci uprzedzę że zegarek jest ze mną do dzisiaj. Do rzeczy i konkretow . Zegarek przez 13 lat spisuje się rewelacyjnie, mimo błędów w jego użytkowaniu. Do błędów śmiało można zaliczyć fakt że pierwszy przegląd nastąpił po 11 latach użytkowania.Kolejnym błędem było to że zegarek mimo że był noszony okazjonalnie dopiero od 3 lat jest wkładany do rotomatu. Mimo tych błedów zegarek nigdy nie był w naprawie a wspomniany przegląd odbył się 2 lata temu . Zegarek zawsze startował po wzięciu go w dłoń kiedy wykorzystał rezerwę chodu,bez zbednych potrząsań czy startu przez koronkę. Rezerwa chodu nie zaesze była 38 h wynikało to z różnych przyczyn nap.czasu noszrnia ,ale nigdy nie byla krótsza niz 24 h. Dokładność chodu przed przegladem ok -4 min w skali tygodnia po przegladzie jest podobnie. Temat jest odgrzany z tą różnicą że w tamtym czasie była to wielka niewiadoma ,dzisiaj jestesmy troche mądrzejsi. Kiedy czytam podzielone opinie foroeiczów z 2010 roku śmiało mogę powiedzieć że te negatywne są zupełnie nie trafione. Śmiało polecam i pozdrawiam.
 5. Witam bardzo proszę o potwierdzenie autentyczności zakupionego niedawno zegarka. Przy zakupie zależało mi aby zegarek byl w oryginale glównie co do koperty,tarczy i mechanizmu. Proszę o odniesienie się do dwuch pierwszych ponieważ do mechanizmu nie zagladalem wiec nie mam mozliwości jego pokazania. Mechanizm najprawdopodobnie FHF969 sprzedajscy zapewniał że po konserwacji. Zapytanie spowodowane jest głównie tym że koperta i tarcza sa niemal w stanie idealbym bez rys i to budzi moje zeniepokojenie. Jedyne rysy są na dekielku od mechanizmu . Dzieki z gory za opinie.
 6. 10 lat minęło super wybór. Zero awari jed przegląd trochę przeciągniety bo po 8 latach.
 7. Witam szukam fachowej porady w kwestii technicznej.Jestem właścicielem Atlantica 54750.41.81.Na kopercie jest kilka rys które mnie drażnią w związku ztym mam pytanie czy można je spolerować jeżeli jest taka możliwość to gdzie to zrobię fachowo?Mieszkam w Siedlcach bywam często w Warszawie.

 8. Miłych snów.

 9. Drogi Kolego. Bardzo się ciesze,że tak przyjaźnie przyjmujesz pomocną dłoń. Dwa razy używałeś tego sformułowania, i dwa razy błędnie.Więc postanowiłem Ci temat nieco rozjaśnić.Być to może,że wnet się poprawiłeś. Jak mógłbym mniemać,ujrzawszy moje wyjaśnienie.... Cieszę się,że jesteś wdzięczny.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.